У Недригайлівській громаді знову втрата

Дата: 28.05.2024 11:33

Болюча звістка знову прилетіла у нашу громаду. Під час виконання військового обов’язку із захисту цілісності та суверенітету України загинув житель села Хоружівка Віктор КРАЩЕНКО.

Віктор Іванович народився 8 жовтня 1984 року у селі Хоружівка, закінчив Хоружівську школу, служив в армії, працював у місцевій агрофірмі.

У 2014 році коли росія порушила кордони України, Віктор КРАЩЕНКО добровольцем пішов воювати на схід, був серед захисників Донецького аеропорту.

У квітні 2023 року був мобілізований, проходив службу у лавах Національної гвардії України.

Віктор Іванович КРАЩЕНКО загинув 23 травня 2024 року у районі села Стельмахівка Сватівського району Луганської області.

Прощання із воїном-земляком відбудеться 29 травня о 12.00 у Хоружівському  храмі.

Схиляємо голови в невимовній скорботі!

Розділяємо з рідними біль тяжкої втрати!Фото без опису