Діти – майбутнє нашої держави

Дата: 01.06.2024 08:00

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей, яке традиційно відзначається 1 червня більш ніж у 30 країнах світу.

Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тому наше основне завдання – захистити наших дітей, виховати їх розумними, порядними, добрими, прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Обов'язок родини, школи, органів влади та громадськості - подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Дуже хочеться, щоб не тільки сьогодні, а й завжди, діти щодня радісно посміхалися, відчували мамину ласку і батьківське міцне плече, адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Дорогі діти, бажаємо вам здоров’я, щастя, сімейного затишку, сонячного й мирного неба! Нехай збуваються найзаповітніші мрії, задуми і сподівання!

З повагою

Недригайлівський селищний голова  Костянтин ВОЛКОВ, депутатський корпус та виконавчий комітет  Недригайлівської селищної радиФото без опису