Фінансова допомога для дітей

Дата: 31.05.2024 13:24

Благодійна організація «Благодійний фонд АЛЬПС Резієінс Україна» за підтримки Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації реалізовує проєкт «Заходи з підтримки дітей, інформування про мінну небезпеку та допомога постраждалим у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях» в рамках якого передбачена одноразова виплата у сумі 8886 грн 85 коп сім’ям у яких є діти, які належать до  вразливих категорій населення.

Щоб подати заявку на виплату такої допомоги, потрібно заповнити електронну форму та очікувати дзвінка для узгодження подальших дій.

Посилання на форму:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=aad-b208kE-Ze2ddxkgc3ct7WCqmzkNCvCjd57BMuiBUNjJDUENWWTVSOU4yUDNNMUswTUNWRjZNUy4uФото без опису