4 червня в Україні на державному рівні вшановується пам’ять дітей України, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Дата: 04.06.2024 15:23

Цей день створений для того, аби привернути увагу до кричущих порушень з боку росії, яка не дотримується всіх існуючих конвенцій та договорів щодо ведення війни.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися, як злочини проти людяності.

Сьогодні у центральному парку селища Недригайлів проведено акцію вшанування памяті дітей, які загинули внаслідок російського вторгнення. Інсталяція з дитячих речей, проникливі слова ведучої та вірш у виконанні маленької дівчинки були дуже емоційними.

Секретар Недригайлівської селищної ради Ірина ПОСТОЄНКО зазначила, що найбільше горе для батьків – втратити дитину. Діти не повинні вмирати, за їх посмішки, їх майбутнє віддають життя наші бійці.  Злочини проти дитинства не мають строку давності і росія обов’язково понесе  відповідальність за кожну постраждалу українську дитину.

Учасники акції помолися за душі загиблих дітей та розмістили на калиновому кущі паперових ангелів – символ невинно убитих маленьких українців.Фото без опису