Подача заявок на грантову програму для мікро - та малих бізнесів

Дата: 19.06.2024 15:13

Міжнародна організація з міграції (МОМ) запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

Основною метою грантової програми є підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Мікро- та малим підприємствам пропонується подати заявку через онлайн-форму. Посилання на онлайн-форму та усі деталі щодо вимог і розподілу грантів наведені нижче.

Підтримка мікро та малого бізнесу фінансується у рамках наступних проєктів:

• «Життєздатність+: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW.
  • «Стійкі та інклюзивні громади в Україні», що фінансується Урядом Японії.
  • «Відродження громад: забезпечення сприятливого економічного та сільськогосподарського середовища в Сумській області», що фінансується Фондом відновлення України.
  • Більше інформації за посиланням:
  • Посилання: https://ukraine.iom.int/uk/news/podacha-zayavok-na-hrantovu-prohramu-dlya-mikro-ta-malykh-biznesiv

До 23.06.2024 приймаються заявки на отримання грантів для підприємців у розмірі 7 000 та 20 000 доларів. Посилання: https://ukraine.iom.int/uk/news/podacha-zayavok-na-hrantovu-prohramu-dlya-mikro-ta-malykh-biznesiv або QR код.