До уваги жителів громади!

Дата: 03.07.2024 14:20

На території Харківської області та в південних районах Республіки Молдова, розташованих поблизу Одеської області, осередково виявлене поширення перелітної сарани.

Цей шкідник з’їдає всі зелені рослини, проте надає перевагу злаковим культурам - кукурудзі, просу, сорго, пшениці, а також очерету, пирію тощо.

В умовах посушливої погоди чисельність та шкодочинність може різко збільшитися. Також можливе селення шкідників в посіви сільськогосподарських культур.

У разі виявлення масового розвитку та поширення шкідника, просимо негайно інформувати управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.