Сімейний патронат

Дата: 05.07.2024 12:58

Організована зустріч керівників установ Недригайлівської селищної ради з регіональним координатором по Сумській області проєкту: «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату» Діаною ГЛОБЕНКО. Проєкт впроваджується в громадах Сумщини – Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з міжнародним благодійним фондом «Партнерство «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики, Координаційним центром із розвитку сімейного виховання та догляду дітей, Національною соціальною сервісною службою України, службами у справах дітей територіальних громад, обласних воєнних адміністрацій, центрами надання соціальних послуг, регіональними центрами соціальних служб, неурядовими організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Діана ГЛОБЕНКО розповіла присутнім що таке патронат; хто може стати патронатним вихователем; обов’язки патронатного вихователя; хто може бути влаштований в патронатну сім'ю; термін перебування дитини/дітей у сім'ї патронатного вихователя; щодо виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя та оплати послуги патронату над дитиною/дітьми; щодо змін законодавства у період дії надзвичайного чи військового стану в нашій країні.

Сімейний патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.Фото без опису