Вітання працівникам фінансової сфери

Дата: 24.07.2024 10:10

Щорічно 24 липня в Україні відзначається професійне свято працівників фінансової галузі.

Фінансові працівники відіграють важливу роль в економіці громади та країни. Вони забезпечують стабільність фінансової системи, контролюють рух коштів, здійснюють планування та забезпечують виконання бюджету.

Тож, найкращі вітання з професійним святом працівникам фінансового відділу Недригайлівської селищної ради та всім фінансистам!

Ваша робота – надзвичайно відповідальна. Ви акумулюєте доходи, розумно розраховуєте витрати. Нехай щоденно супроводжують вас високий професіоналізм, відповідальний підхід, порядність, чесність, неупередженість, точність. Бажаю, щоб у вашому житті завжди були тільки світлі дні, щоб удача освітлювала життєвий шляха здоров’я та енергії вистачало для реалізації планів.

Недригайлівський селищний голова                             Костянтин ВОЛКОВ