ПРОВЕДЕМО В ОСТАННЮ ДОРОГУ ЗАХИСНИКА!

Дата: 25.07.2024 11:19

Як уже повідомлялося, 18 липня 2024 року в районі населеного пункту Новодонецьке Донецької області загинув наш земляк, житель селища Терни, солдат  СКИРЯ Сергій Миколайович.

Щоб гідно зустріти Героя на рідній землі, просимо о 9.00 долучитися до «живого коридору» селищем Недригайлів, селами Засулля, Баба, Чемоданівка, о 9.30 - по вулицях Незалежності, Центральна, Шкільна, Урожайна селища Терни та віддати останню шану воїну.

Відспівування та прощання із захисником  відбудеться 26 липня з 10.00 за його домашньою адресою.

Схиляємо голову у глибокій скорботі!

Розділяємо з рідними біль тяжкої втрати.