Соціальний захист

НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

«Навіть ти» – під такою назвою Міністерство соціальної політики України продовжує інформаційну кампанію щодо обізнаності населення  з питань протидії торгівлі людьми, присвячену Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми (30 липня)

15:44:05 29.07.2021

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Розберемо питання, що найчастіше зустрічаються:

10:13:13 02.06.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Працює телефонна «гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства» за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

14:34:37 31.05.2021

ПАТРОНАТ - ШВИДКА СІМЕЙНА ДОПОМОГА

Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

16:14:03 13.04.2021

З метою матеріальної підтримки громадян

З метою матеріальної підтримки громадян, які зайняті доглядом за особами, нездатними за станом здоров’я до самообслуговування, чинним законодавством передбачено декілька видів соціальних допомоги, призначення яких знаходиться в компетенції органів праці та соціального захисту населення:

09:02:27 12.02.2019