Заходи профілактики нещасних випадків це складова безпека праці.

Профілактика нещасних випадків — найважливіша державна, соціальна, гуманітарна задача, що стоїть перед кожним роботодавцем, головним  критерієм доцільності та ефективності якої є недопустимість нещасного випадку на виробництві.

12:02 06.02.2024

Оздоровлення дітей пільгових категорій

Відповідно до Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2024 рік, затвердженої розпорядженням голови Сумської ОДА – начальника ОВА від 26.12.2023 №748-ОД, з лютого по листопад 2024 року проводиться прийом документів від батьків (осіб, які їх замінюють) для забезпечення безоплатними путівками на оздоровлення та відпочинок дітей таких пільгових категорій:

14:05 01.02.2024

Недригайлівська селищна рада отримала сучасний дефібрилятор

У рамках проєкту  «Гуманітарна допомога для України», який реалізує Фонд Міжнародної солідарності, Недригайлівська селищна рада отримала сучасний дефібрилятор «Samaritan PAD 350P» загальною вартістю 4390,00 злотих, що становить понад 41 тисячу гривень.

14:18 30.01.2024

Системи електронної черги

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 29.12.2023 року № 762-ОД «Про забезпечення механізму надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» розпочато функціонування «Системи електронної черги» щодо роботи з дитиною, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

11:18 30.01.2024

Продовжила роботу 18 сесія Недригайлівської селищної ради

29 січня продовжилося пленарне засідання вісімнадцятої сесії Недригайлівської селищної ради у якому взяли участь 15 депутатів. На порядок денний виносилися питання, що потребували першочергового вирішення.

15:39 29.01.2024

Захист та поліпшення психологічного стану дітей громади.

З вересня 2022 року БО «БФ «СОС Штаб громадської оборони» започаткувала благодійний партнерський проєкт «Дітям війни», у рамках якого діти з прифронтових і деокупованих територій України проходять психологічну реабілітацію у тиловому Кам’янці–Подільському. Мета – поліпшення психологічного стану дітей, їх соціалізація та оздоровлення, повернення дітям дитинства, повного безтурботних розваг.

11:22 29.01.2024

Анонімне онлайн опитування

📣 Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

11:17 29.01.2024