У Недригайлівській громаді знову втрата

Знову чорна звістка прилетіла у нашу громаду. У Донецькій області під час виконання військового обов’язку зупинилося серце нашого земляка, жителя села Хоружівка Ігнатенка Миколи Миколайовича.

22:08 16.01.2024

Зеленський вже у Давосі. Українська делегація проводить зустріч із Столтенбергом

Президент Володимир Зеленський прибув на Всесвітній економічний форум у Давосі. Там відбувається зустріч української делегації з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

16:36 16.01.2024

«Системи електронної черги»

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 29.12.2023 року № 762-ОД «Про забезпечення механізму надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» розпочато функціонування «Системи електронної черги» щодо роботи з дитиною, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

12:18 10.01.2024

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Сьогодні Костянтин ВОЛКОВ спільно із заступниками селищного голови Іваном НАНКОЮ та Федором КРИВОПАТРЕЮ провели апаратну нараду із керівниками відділів, установ та організацій Недригайлівської селищної ради, на якій визначили питання, які потребують першочергового вирішення.

15:48 05.01.2024

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

У зв'язку з погіршенням погодних умов та  значним зниженням температури повітря, прохання до всіх жителів громади бути готовими до екстреного відключення електроенергії,  можливого повного блекауту та інших надзвичайних ситуацій.

14:37 05.01.2024

Вистоїмо разом!

У рамках проєкту «Вистоїмо разом», який  направлений на вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, представниками громадської організації «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» у Недригайлівській громаді було проведено тренінг «Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом. Подолання стереотипних бар’єрів».

13:35 05.01.2024

Шановні жителі громади!

Система оповіщення населення громади вийшла з ладу, проводиться ремонт обладнання. На даний час оповіщення здійснюється силами ДСНС та Національної поліції. Не нехтуйте сигналами ПОВІТРЯНА ТРИВОГА, під час тривоги прямуйте в Укриття. Разом до перемоги!!!

18:32 02.01.2024

ВІДБУЛОСЯ ОСТАННЄ У 2023 РОЦІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28 грудня члени виконавчого комітету зібралися у залі засідань селищної ради, щоб провести останнє в цьому році засідання виконкому, підсумувати зроблене та визначитися з планами на  наступний рік.

16:12 28.12.2023