A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Недригайлівська громада
Сумська область, Роменський район

Оголошення

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»

Вимоги до кандидатів:

На посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»:

вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Психологія».

- стаж роботи за педагогічним фахом не менше трьох років.

  Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

 • копію паспорта громадянина України;
 • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
 • копію трудової книжки;
 • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Документи подаються до відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради за фактичною адресою: смт. Недригайлів вул. Незалежності, 7/1.

         Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати по    тел. 5-20-30 – Данко Юлія Миколаївна.

         Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурсна комісія


Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»

 

Вимоги до кандидатів:

На посаду вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»:

вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія».

- стаж роботи за педагогічним фахом не менше трьох років.

  Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

 • копію паспорта громадянина України;
 • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
 • копію трудової книжки;
 • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
 • письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи подаються до відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради за фактичною адресою: смт. Недригайлів вул. Незалежності, 7/1.

         Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати по                         тел. 5-20-30 – Данко Юлія Миколаївна.

         Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Конкурсна комісія

 

 

 

 

До відома субєктів господарювання

 

Про проведення V аграрного

форуму «Органічне виробництво-

повага до себе та своєї землі»

«ЧасниКооп»

Недригайлівська селищна рада  повідомляє, 05 листопада 2020 року о 10.00 годині сільськогосподарською дорадчою службою Сумської торгово-промислової палати проводиться V аграрний форум «Організаційне виробництво - повага до себе та своєї землі «ЧасниКооп», присвячений темі започаткування професійного вирощування та спільного збуту часнику за органічними стандартами на території Сумської області.

Форум проводиться в онлайн-режимі за допомогою сервісу Zoom при підтримці Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації для населених пунктів Сумщини.

Учасники заходу матимуть можливість ознайомитися з питанням щодо агротехнології та витрат при вирощуванні часнику, каналів його збуту, застосування часнику у харчовій галузі тощо.

Зацікавлені учасники до 03 листопада 2020 року повинні зареєструватися на захід за посиланням:  https://forms.gle/NmtACZHflv6taqx36.

Лише зареєстровані учасники отримають посилання на захід.

За додатковими питаннями звертатися за телефоном: 066-055-40-66, 067-542-91-19, (0542)77-07-67 або на електронну почту: ves2@cci.sumy.ua- Світлана Колодяжна.


До відома субєктів господарської діяльності.

Про приймання заявок на

отримання фінансової підтримки

 

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що наразі триває приймання заявок та відповідних документів на одержання фінансової підтримки за напрямками, визначеними Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі – Програма), затвердженою рішенням Сумської обласної ради від 07.10.2016 (зі змінами).

Зокрема, фінансова підтримка здійснюється за напрямками:

1) підтримка галузі ягідництва;

2) виробництво органічної продукції;

3) виплата часткового відшкодування за збереження та утримання генофонду лебединської та української бурої молочної  порід великої рогатої худоби;

4) часткове відшкодування витрат, пов’язаних із придбанням для подаль-шого відтворення племінних свинок та кнурців вітчизняного походження;

5) часткове відшкодування вартості придбаного в племінних господарствах поголів’я молодняка овець;

6) підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування;

7) часткове відшкодування витрат на придбання установки індивідуаль-ного доїння (доїльного апарату), машин та обладнання для первинної обробки молока вітчизняного виробництва.

Оголошення про початок приймання заявок та документів, вимоги до заявників для отримання фінансової підтримки за напрямками Програми розміщено на офіційних веб-порталах Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації.

Заявки та відповідні документи приймаються до 05.11.2020 за адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації: м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29.

Телефон для довідок: (0542) 77 15 37, e-mail: apk@sm.gov.ua.

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання фінансової підтримки можна ознайомитися у додатках 4.2-4.11 до Програми, яка розміщена на головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області за посиланням: http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/123 у розділі «2020».


Недригайлівська селищна рада оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування в смт Недригайлів


Недригайлівська  селищна рада
оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади на період проходження військової служби 
у Збройних Силах України основного працівника:

Державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг селищної ради
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство, стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності   не менше 1 року.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби; заповнену особову картку (форма П-2ДС нового зразка) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції» (шляхом заповнення Е-декларації на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції); копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).
Документи подаються особисто в Недригайлівську селищну раду за адресою: смт Недригайлів вул. Щебетунів, 7.
Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати по                         тел. 5-28-85 або 5-57-99.
 Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

                                                                                                  Конкурсна     комісія


                                             Недригайлівська  селищна рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад!


                                      Четвер – єдиний санітарний день!

 

         Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради Н А Г А Д У Є :

на виконання  «Правил благоустрою населених пунктів Недригайлівської селищної ради», затверджених рішенням 48 сесії 7 скликання від 24.04.2019, щотижня в четвер проводиться єдиний санітарний день.

Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям та громадянам необхідно, дотримуючись карантинних заходів, привести в належний санітарний стан власні, закріплені та прилеглі території.

 

                                                                                          Виконавчий комітет


Графік чергування керівництва   Недригайлівської селищної ради

на 9 -  11 травня 2020 року


Про заборону функціонування ринків!

 

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 16.04.2020 року № 10 «Щодо протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі» заборонено функціонування ринків.


Шановні Недригайлівці!

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 з 19 березня 2020 року тимчасово припиняється маршрутне перевезення пасажирів в селищі Недригайлів!


Адміністративне управління ОТГ 

 


До відома субєктів господарювання !

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що Постановою Кабінету України від 24 січня 2020р. №28  затверджено Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва. Державна підтримка надається через уповноважені банки шляхом часткової компенсації процентних ставок за кредитами для суб’єктів малого підприємництва, що дозволяє залучати позикові кошти на рівні від 5 до 9 відсотків річних. До вказаної програми долучилися 4 банківські установи: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк. Зазначені банки розпочали прийом заявок на одержання кредитів від підприємців та надання ним консультацій за посиланнями: https://ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/5_7_9cred/,https://privatbank.ua/business/5-7-9,    https://www.oschadbank.ua/ua/579.


  Розміщено 17.12.2019

Недригалівська селищна рада оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування в смт Недригайлів.

Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради.

№ з/п

Номер маршруту/ рейсу

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів на добу

Періодичність виконання перевезень (дні тижня)

Режим руху

1

б/н

Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ

2

1,2,3,4,5

звичайний

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться, відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами (далі - Порядок). Структура транспортних засобів, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзвязку України від 12.04.2007р. № 285: на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорії М2 ( повна маса до 5т) та М3 (повна маса до 5т). Клас автобусів на міському маршруті – А,В,I,II. Перевезення здійснюються автобусами не нижчого класу, ніж пропонуються у конкурсі. Рекомендований рівень екологічної норми Євро-2 і вище, клас комфортності автобусів до 150 км. Перевезення здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 97% рейсів від затвердженого руху з винятком форс-мажорних обставин. Відповідно до пункту 10 Порядку, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів міського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції автобуси, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями до 35% від загальної кількості. Достатня кількість автобусів визначається, як кількість необхідних для виконання перевезень та кількість резервних 10% від необхідної кількості.

Документи для участі в конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою 1 та заява у закритому конверті з позначкою 2 з часу опублікування оголошення до 16 год. 00 хв. 27 грудня 2019 року включно за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул. Щебетунів,7 смт. Недригайлів, 42100.

Конкурс відбудеться 16 січня 2020 року о 14.00 в приміщенні Недригайлівської  селищної ради.

Більш докладну інформацію про об’єкт конкурсу, а також бланки документів можна отримати за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул. Щебетунів,7 щоденно від 8.00до 17.15. (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні- субота, неділя. Телефон для довідок 5-57-99, електронна адреса: ekonomnedrotg@ukr.net.

Важливо! Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість зазначаємо про необхідність подання до конверта з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, довільної форми з інформацією про те, що перевізником претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Недригайлівської селищної ради.

Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради


06.12.2019


До відома сільгоспвиробників

 

      Повідомляємо, що ДП «ГрінЕнерго», підпорядковане Міністерству  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, з метою сприяння реалізації програм розвитку та підтримки галузі рослинництва, надає послуги  зі збуту зернових, олійних культур, постачання паливо-мастильних матеріалів, мінеральних добрив для національних сільськогосподарських виробників.

       Разом з цим ДП «ГрінЕнерго»  спільно з Національною академією аграрних наук України (НААНУ) проводить комплексний аналіз пропозицій на ринку добрив, перевіряє постачальників на сумлінність, походження, дату виробництва, відповідність якості, наявність на регіональних складах, строків поставки та здійснює постачання. Крім того, фахівці підприємства та НААНУ безкоштовно надають консультації для національних сільгоспвиробників щодо ефективності використання різних видів добрив, особливостей їх застосування для отримання максимального результату урожайності та прибутковості.

        Підприємство гарантує своєчаcне  постачання якісних добрив на найвигідніших умовах та можливість застосування фінансових інструментів.

         З метою подальшої співпраці, взаємодії та отримання додаткової інформації, звертатися у Міжнародний виставковий центр за адресою: 02002, м.Київ, Броварський пр-т,15 тел./факс(044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.   

 


Оголошення

Недригайлівська селищна рада доводить до відома жителів смт Недригайлів, що з 21.10.2019 року відновлюється перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міському автобусному маршруті загального користування «Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ» у смт Недригайлів. Графік руху залишається незмінним. За більш детальною інформацією звертатися за тел.5-57-99.

Розклад руху автобусів по маршруту

№ 1  Церква - ВПУ – Сирцех – СХТ.


  Розміщено 24.09.2019

Недригалівська селищна рада оголошує конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування в смт Недригайлів.

Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради.

№ з/п

Номер маршруту/ рейсу

Найменування кінцевих зупинок

Кількість оборотних рейсів на добу

Періодичність виконання перевезень (дні тижня)

Режим руху

1

б/н

Церква-ВПУ-Сирцех-СХТ

2

1,2,3,4,5

звичайний

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться, відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою КМУ від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами (далі - Порядок). Структура транспортних засобів, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзвязку України від 12.04.2007р. № 285: на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорії М2 ( повна маса до 5т) та М3 (повна маса до 5т). Клас автобусів на міському маршруті – А,В,I,II. Перевезення здійснюються автобусами не нижчого класу, ніж пропонуються у конкурсі. Рекомендований рівень екологічної норми Євро-2 і вище, клас комфортності автобусів до 150 км. Перевезення здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 97% рейсів від затвердженого руху з винятком форс-мажорних обставин. Відповідно до пункту 10 Порядку, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсі на виконання рейсів міського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції автобуси, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями до 35% від загальної кількості. Достатня кількість автобусів визначається, як кількість необхідних для виконання перевезень та кількість резервних 10% від необхідної кількості.

Документи для участі в конкурсі приймаються у закритому конверті з позначкою 1 та заява у закритому конверті з позначкою 2 з часу опублікування оголошення до 17 год. 15 хв. 8 жовтня 2019 року включно за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул. Щебетунів,7 смт. Недригайлів, 42100.

Конкурс відбудеться 24 жовтня 2019 року о 14.00 в приміщенні Недригайлівської  селищної ради.

Більш докладну інформацію про об’єкт конкурсу, а також бланки документів можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Недригайлівської селищної ради за адресою: 42100, смт Недригайлів, вул. Щебетунів,7 щоденно від 8.00до 17.15. (п’ятниця до 16.00) перерва на обід від 12.00 до 13.00, вихідні дні- субота, неділя. Телефон для довідок 5-57-99, електронна адреса: ekonomnedrotg@ukr.net.

Важливо! Повідомляємо, що плата за участь у конкурсі не вноситься. Натомість зазначаємо про необхідність подання до конверта з позначкою №1, який містить документи для участі у конкурсі, довільної форми з інформацією про те, що перевізником претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні Недригайлівської селищної ради.

Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради


Оголошення розміщено 24.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради

 


Оголошення розміщено 24.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ

         З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації , відповідно до Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Недригайлівська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах з виготовлення містобудівної документації:

 • «Детальний план частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправної станції»

Підстава для розроблення містобудівної документації Рішення Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019 «Про розроблення «Детального плану частини території смт Недригайлів Сумської області, обмежений вул. Заболотівка, вул. Незалежності, вул. Спортивна для розміщення автозаправної станції»

Матеріали містобудівної документації для ознайомлення знаходяться за адресою: смт Недригайлів, вул.Щебетунів, 7,  ІІ поверх та на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради (розділ: Містобудівна документація – Проекти на обговорення).

Громадські слухання відбудуться 23.10.2019 року о 10.00 у приміщенні актової зали  адмінбудинку селищної ради за адресою: смт Недригайлів, вул.Щебетунів, 7

 


Розміщено 17.09.2019

Повідомлення про безхазяйне нерухоме майно

 

    Виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради повідомляє про виявлення та взяття на облік, як безхазяйного майна: артезіанської свердловини та водонапірної вежі (вежа Рожновського) що розташовані на території Недригайлівської селищної ради, 300 метрів північніше с. Спартак, поряд з автомобільною дорогою Сміле-Беседівка-Чемоданівка О-191004.

    Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до відділу по управлінню майно та житлово-комунальним господарством Недригайлівської селищної ради з метою зняття з обліку протягом одного року з дня оприлюднення цього оголошення.


ОГОЛОШЕННЯ

Недригайлівська селищна рада проводить пошук житлових об’єктів (квартир) для придбання їх у власність дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616.

     Власників житлових об’єктів (квартир), прохання звернутись до виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради до 10 серпня 2019 року для оформлення відповідних документів.

         Довідки за телефоном: 5-23-56; 5-28-85


Відповідно до рішення сесії Недригайлівської селищної ради від 26.06.2019 «Про розроблення Детального плану частини території                смт Недригайлів Сумської області обмежений вул.Заболотівка,  вул.Незалежності, вул.Спортивна для розміщення автозаправної станції» ведуться проектні роботи з проектування відповідної містобудівної документації.

             Пропозиції  щодо розвитку  вказаної території  приймаються за адресою:        42100    Недригайлівська     селищна       рада,   вул.Щебетунів,7,   смт Недригайлів, Сумської обл., за тел. 5-28-85 та електронною поштою sel_rada@ukrpost.ua протягом 60 днів з дати оприлюднення цього повідомлення.


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради


 

      Енергоефективні заходи


Недригайлівською селищною радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з Недригайлівського селищного бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах та здійснюють діяльність не менше 1 року на території Недригайлівської селищної ради.

Для участі в конкурсі суб’єкта малого підприємництва необхідно в термін до 16 лютого 2019 року подати в комунальну установу «Сумський фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030 м.Суми, вул.Кооперативна, 3, e-mail: fondsumy@gmail.com)  документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Недригайлівській селищній раді на 2018-2020 роки, яка затверджена рішенням 22 сесії Недригайлівської селищної ради  від 22.12.2017 (зі змінами) (ознайомитися можна на сайті Недригайлівської селищної ради).

Також повідомляємо, що засідання конкурсної комісії Недригайлівської селищної ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Недригайлівської селищної ради часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 14 березня 2019 року о 14 годині в приміщенні Недригайлівської селищної ради за адресою: Недригайлівська селищна рада, вул.Щебетунів,7, смт Недригайлів,42100.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. – 0542 659-117) та/або Недригайлівської селищної ради (тел. 5-57-99)


    Недригайлівська ОТГ шукає інвестора для будівництва сонячної станції на земельній ділянці пл. 1,3 га

    В Україні щорічно виробляється понад 150 млрд. кВт./год. електроенергії. Понад 50% виробляється на ТЕЦ з викопних не відновлювальних джерел енергії, 47% на АЕС, реактори яких побудовані в 1975-1985рр і вже майже вичерпали свій ресурс, і лише 1,3% за допомогою відновлювальних джерел енергії. Тому створення сонячних електричних станцій є основою енергетичної безпеки України та майбутнім енергетики. Наш проект розрахований на побудову сонячної електричної станції на площі в __ га потужністю до 15 мВт. Вартість проекту – 49,0 млн.грн. Окупність – 4-5 років. Запрошуємо інвесторів для плідної співпраці.


У зв’язку з закінченням строку подання  документів на посади керівників комунальних закладів Недригайлівської селищної ради, відповідно до рішення 30 сесії 7 скликання Недригайлівської селищної ради від 27.04.2018 «Про   запровадження   контрактної форми     роботи     для    керівників закладів   культури     комунальної форми власності Недригайлівської селищної ради» подаємо  матеріали кандидатів на посади директора комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області», директора комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області».

Булава  М.І.

Міненко О.М.

Заварикіна С.М

Свириденко С.О.

Протокол№2 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора Недригайлівськоі публічної бібліотеки

Протокол№1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора Недригайлівськоі публічної бібліотеки

Протокол№1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору директора центр культури і дозвілля


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Відповідно до рішення сесії Недригайлівської селищної ради від 22.08.2018 «Про виготовлення генеральних планів та планів зонування території населених пунктів Недригайлівської селищної ради» ведуться проектні роботи з проектування містобудівної документації «Генеральний план суміщений з планом зонування с.Віхове, с.Луки, с.Вакулки Недригайлівського району Сумської області».

             Пропозиції щодо розвитку територій с.Віхове, с.Луки, с.Вакулки приймаються за адресою: 42100,  відділ містобудування, архітектури та комунального   господарства,  Недригайлівська селищна рада,  вул. Щебетунів,7,  смт Недригайлів, Сумської обл., за тел. 5-28-85 та електронною поштою sel_rada@ukrpost.ua протягом 60 днів з дати оприлюднення цього повідомлення.


До уваги субєктів малого підприємництва!

 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

Роменська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення  автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району.  

15:40:04 14.06.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Недригайлівської селищної ради Сумської області вул. Шкільна, 2   смт Терни  Роменський  район,   Сумська область  42110

15:27:31 29.04.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

з 1 квітня по 13 серпня 2021 року Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ОГОЛОШУЄ прийом слухачiв на навчання на основі вищої освіти для здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за денною, вечірньою, заочною (заочно-дистанційною) формами навчання, за державним замовленням (державним контрактом) та за договорами за кошти фізичних або юридичних осіб. Детальні за посиланням 

16:47:20 26.04.2021

ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

На виконання рішення Недригайлівської селищної ради «Про організацію роботи по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради» (7 сесія від 09.04.2021 ), виконавчий комітет Недригайлівської селищної ради оголошує конкурс по визначенню суб’єктів господарювання – виконавців комунальних послуг з організації збирання, вивезення та складування побутових відходів, що утворюються на території Недригайлівської селищної ради.

13:56:54 16.04.2021

РОЗПОЧАТО РОЗГЛЯД ПЕТИЦІЇ

18.03.2021 розпочато розгляд електронної петиції стосовно створення умов для відкриття в селищі Недригайлів мережевого супермаркету, яка набрала необхідну кількість голосів.

08:17:40 19.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь