Конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-дефектолога комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»

15:59:50 23.04.2019

Шукаємо інвестора

Недригайлівська ОТГ шукає інвестора для будівництва сонячної станції на земельній ділянці пл. 2,0 га

14:17:32 08.01.2019

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

10 травня 2018 року Кабінет Міністрів України підтримав єдиний бренд України «Ukraine NOW UA» («Україна ЗАРАЗ»). Логотип бренду розроблено таким чином, щоб його було легко використовувати для презентацій, інформаційних продуктів тощо.      Пропонуємо приєднатися до брендування України, використовуючи логотип «Ukraine NOW UA» у брендуванні громад, на банерах тематичних заходів та інформаційних кампаній, на туристичній продукції, в акаунтах у соціальних мережах.

16:07:26 17.09.2018

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ ДИСТАНЦІЙНЕ ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗА КУРСОМ «РОЗУМНА ВЗАЄМОДІЯ»

У плані заходів Сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018  рік Уряд затвердив дистанційне онлайн-навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія», який  створений за ініціативи Британської Ради в Україні та спрямований на налагодження ефективної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Курс може бути цікавим для громадян, представників органів місцевого самоврядування і державних органів, громадських організацій, фондів, бізнесу та засобів масової інформації.   “Розумна взаємодія” може починатися з фіксації місцевих питань за безпосередньою участю мешканців. Але на відміну від статичних позначок на мапі використовуються спеціальні інтерактивні “маячки”, завдяки яким ви створюєте простір для живої взаємодії в громаді. Після проходження курсу та виконання завдань видаються сертифікати. Для мешканців – сертифікат Smart Citizen. Для представників некомерційних організацій – сертифікат Smart Civil Society. Для представників органів влади – сертифікат Smart Govermance. Для представників донорів (бізнесу) – сертифікат Smart Impact. Навчальні матеріали безкоштовні та доступні для всіх бажаючих в будь-який час. Потрібно спочатку зареєструватись на курс, що надасть змогу під час навчання отримати доступ до підтримки/допомоги з боку команди волонтерів  (кнопка “потрібна допомога”) та сертифікації за результатами свого навчання.

16:05:40 17.09.2018

Інформація щодо добору кандидатур від громадських організацій Недригайлівської селищної ради для включення їх до складу конкурсної комісії.

16:24:00 05.09.2018