Оголошення

Конкурс на посаду директора комунального закладу «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» Відповідно до статті 21-2 Закону України “Про культуру” відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради (далі – відділ культури) оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області», смт Недригайлів, вул. Вишнева, 1. Директором може бути особа, яка має вищу освіту за фахом, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.         Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної  посади директора комунального закладу «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області».  Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає  у відділ  культури (смт Недригайлів, вул. Незалежності, 2, тел.: 5-28-85 ; ел. пошта : nedrkult@gmail.com) такі документи: - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; - автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості; - копію документа, що посвідчує особу; - копії документів про вищу освіту; - два рекомендаційні листи довільної форми; - мотиваційний лист довільної форми. Перелік документів є вичерпним.  Особа може надати інші документи стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої  нею інформації. Формування конкурсної комісії розпочинається з дати опублікування оголошення про конкурс.  Дата і місце проведення конкурсу:  27 серпня 2018 р., Недригайлівська селищна рада,  смт Недригайлів, вул. Щебетунів, 7.

14:36:46 17.07.2018

кКонкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»

14:35:24 17.07.2018

Подовження терміну приймання молока у населення

Міністерство аграрної політики та продовольства України зважаючи на соціальну напругу пов’язану з питаннями закупівлі молока у населення та введенням в дію з 01 липня 2018 року ДСТУ 3662:2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» інформує.

09:17:23 12.07.2018

Оголошення про додатковий набір на навчання

Харківський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України (далі — Інститут) оголошує додатковий набір на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» з наданням освітнього ступеня «магістр» за державним замовленням та за договорами у липні 2018 року.

09:35:58 05.07.2018

Про підготовку кадрів державної служби зайнятості України

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.

09:33:25 05.07.2018

Про відміну виконання рейсів

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що у зв’язку з заявою фізичної особи-підприємця Мар’єнкова Р.І. від 25.06.2018 №15 та        Діжечка С.М. від 23.06.2018, в зв’язку з відсутністю пасажиропотоку на свята повідомляє про відміну виконання рейсів по АС Недригайлів за маршрутами Недригайлів-Іваниця, Недригайлів-Курмани,Недригайлів-Терни. Недригайлів-Саєве, Недригайлів-Хоружівка, Недригайлів-Деркачівка, Недригайлів-Горького 28.06.2018-01.07.2018 року.

14:31:48 26.06.2018