ХАРТІЯ

ПРО ХАРТІЮ «Хартія» виникла на початку повномасштабної війни як добровольчий підрозділ, щоб захистити наш дім від ворога. Під керівництвом військових з високим бойовим досвідом підрозділ об’єднав сильних духом цивільних. Бійці «Хартії» обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон з російською федерацією під час контрнаступу ЗСУ.

15:40:44 14.09.2023

До уваги жителів Недригайлівської селищної територіальної громади!

Повідомляємо, що продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини розпочинає програму підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин, які утримують малі сільські домогосподарства.

08:42:59 13.09.2023

Стартап у птахівництві: 500 домогосподарств Сумської області отримають необхідне для початку власної справи!

ГО «Бізнес асоціація «4БІЗНЕС» у партнерстві з Громадською Спілкою «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України» (м. Харків) та за сприяння Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації розпочинає проєкт «Розвиток самозайнятості у птахівництві в громадах Сумської області», який реалізується за фінансової підтримки благодійної організації «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада».

15:10:43 12.09.2023