Оголошення

Конкурс на посаду директора комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області»

16:36:56 04.09.2018

Конкурс на посаду директора комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека Недригайлівської селищної ради Сумської області»

16:35:24 04.09.2018

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Недригайлівської селищної ради»

17:04:43 29.08.2018

Полтавського університету економіки і торгівлі запрошує на навчання

На базі Сумського коледжу економіки і торгівлі працює Локальний центр дистанційного навчання Полтавського університету економіки і торгівлі, до якого можуть вступати та отримати якісну дистанційно-заочну вищу освіту рівня «Бакалавр» та «Магістр» працівники структурних підрозділів виконавчого комітету ради. Враховуючи специфіку діяльності органів місцевого самоврядування, пропонується навчання за наступними спеціальностями:

09:01:04 17.08.2018