ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

29 жовтня   2021 року о 10.00, в сесійній залі селищної ради, що знаходиться за адресою смт Недригайлів, вул.  Сумська, 4,  продовжиться  одинадцята сесія Недригайлівської селищної ради восьмого скликання.

09:00 28.10.2021

ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ!

Пташиний грип – висококонтагіозне захворювання птиці, що характеризується пригніченням ,септицемією, ураженням  респіраторних органів та системи  травлення Пташиний грип належить до великої групи різноманітних вірусів грипу, які спочатку вражають птахів. Зрідка ці віруси грипу можуть заразити інші біологічні види, зокрема свиней і людей.

17:36 27.10.2021

ХТО МАЄ ПРАВО ПЕРЕВІРЯТИ ДОКУМЕНТИ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19?

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що у зв’язку з численними зверненнями громадян щодо визначення правомірності перевірки їх документів,що підтверджують вакцинацію від COVID-19 в автомобільному транспорті та закладах торгівлі, відповідно до пункту 18 постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 20.10.2021),визначено виключний перелік уповноважених осіб, які мають право проводити вибіркову перевірку документів, що підтверджують вакцинацію відCOVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби у випадках, коли це є підставою для незастосування обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідних рівнів епідемічної небезпеки, це зокрема:

15:35 26.10.2021

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ!

У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на розподільчому газопроводі низького тиску смт Недригайлів з 08.00 до 17.00 22 жовтня 2021 року буде припинено розподіл та постачання природного газу споживачам смт Недригайлів по вулицях Сумська, Лугова, 1-й пров. Сумський, 2-й пров. Сумський, частково Івана Франка.

16:04 20.10.2021

У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ МАЮТЬ БУТИ ЧІТКІ ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ ЗІ СМІТТЯМ

Одним з найбільш хвилюючих питань для Недригайлівського селищного голови з самого початку його роботи є організація розумного управління відходами. Щодня кожна людина продуктує сміття, зовсім забуваючи про природу.

16:42 18.10.2021

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.01.2021 № 58-ОД «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Сумської області на 2021 рік» 20 жовтня 2021 року відбудеться річна перевірка обласної системи оповіщення цивільного захисту із вмиканням електросирен.

09:53 13.10.2021

ВАКЦИНАЦІЯ - ЄДИНИЙ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД COVID-19

КНП «Недригайлівський ЦПМСД» запрошує вакцинуватися проти коронавірусної інфекції COVID-19 на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, де організовані пункти щеплення, попередньо записавшись на чергу до свого сімейного лікаря або до відповідальної особи за щеплення за телефоном: 5-28-83, 0665602276. На даний час щеплення проводяться вакцинами АстраЗенека, Коронавак, Комірнаті.

16:34 12.10.2021