АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА – НЕБЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ ЛЮДИНИ ТА ДОВКІЛЛЯ БУР’ЯН

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний, але забарвлення яскраво зелене. Розміри надземної частини рослин варіюють. В густому травостої, на сухих схилах та бідних грунтах рослини ледь достигають 10-15 сантиметрів. На родючих грунтах, за достатнього зволоження, рослини достигають 1-2 метрів. Сходи з’являються в кінці березня – травні, цвіте з середини липня до жовтня. Розмножується лише насінням. Амброзія полинолиста засмічує всі польові культури, а також городи, сади, луки, пасовища, узбіччя доріг.

13:53 20.09.2021

ПРООН ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН ТРЕНІНГ ДЛЯ ПІДПРИЄМНИЦЬ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З 25 ПО 27 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ

В межах спільного проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» оголошується набір на _безкоштовний онлайн тренінг_ для жінок-підприємниць, представниць мікро -, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Сумській області.

09:42 20.09.2021

ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА ФОРМУЄ МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ

17 вересня привітали всю позашкільну родину з прийдешнім професійним святом - Днем позашкілля. У центрі культури та дозвілля відбувся неймовірний концерт "Україна 30 років -30 кроків" за участю викладачів, вихованців Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості, а також їхніх батьків.

08:54 20.09.2021

ПРИВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із заступником Володимиром ШУДОЮ привітали працівників 20-ї державної пожежно-рятувальної частини 5-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області з професійним святом - Днем рятівника.

11:54 17.09.2021

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ ПО ЗАГОТІВЛІ ОВОЧІВ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ СТАЦІОНАРНИХ ХВОРИХ

З 20 по 30 вересня у Недригайлівській громаді буде проводитися благодійна акція по заготівлі овочів для харчування стаціонарних хворих, які лікуються в КНП «Недригайлівська лікарня»

11:37 17.09.2021

ПОБАЧИВ? ПРИБЕРИ!

18 вересня о 10:00 долучаймося до Всесвітнього дня прибирання, організаторами якого в Україні є громадська організація Let's do it, Ukraine.

09:48 17.09.2021

ШАНОВНІ РЯТІВНИКИ!

Щиро вітаю всіх працівників цивільного захисту населення, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!

09:03 17.09.2021

ВДАЛИЙ ДЕБЮТ

14 вересня після невеликої перерви відбувся черговий товариський матч з міні-футболу ветеранських команд Недригайлова та Вільшани. Цього дня в складі ФК Ветеран (Недригайлів) офіційно дебютував Артем Волченко який нещодавно відзначив свій 35 річний ювілей.

14:41 16.09.2021

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ БДЖОЛОСІМЕЙ!

Доводимо до відома власників бджолосімей Недригайлівської селищної територіальної громади, про те, що спеціалістами селищної ради здійснюється прийом документів на отримання бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. №107 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції" (зі змінами № 517 від 12.05.2021).

13:55 15.09.2021