Дата: від до Скинути

З 1 ЛИСТОПАДА НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ ЗАПРАЦЮЮТЬ «ПЕРЕСУВНІ ВІДДІЛЕННЯ» АТ «УКРПОШТА»

Впровадження національного проєкту «Пересувні відділення» має на меті трансформувати та автоматизувати відділення на всій території України задля зростання їхньої ефективності та максимального задоволення потреб сільських мешканців.

15:40 12.10.2021

СЬОГОДНІ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУЄ МАМА НАШОГО ГЕРОЯ

Сьогодні заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА, начальник другого відділу Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор САМОНОВ та староста Кулішівського старостинського округу Юрій КОРОТКИЙ привітали з Днем народження маму загиблого учасника АТО, нашого Героя Сергія ГРИБЕНИКА - Софію Іванівну ГРИБЕНИК.

11:14 12.10.2021

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПУБЛІЧНО ВІДМОВИВСЯ ВІД СЛУЖБОВОГО АВТОМОБІЛЯ, ВОДІЯ ТА СЕКРЕТАРЯ

Це дасть змогу зекономити близько 200 тисяч гривень. Питання подальшого фінансування закладів соціальної сфери стоїть гостро. В даних умовах закономлені кошти будуть направлені на розвиток сільської медицини.

11:11 12.10.2021

КОЛЕКТИВ "ЗАБАВА" НАЙКРАЩИЙ

10 жовтня у місті Полтава проходив міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Золота соната». У заході взяли участь 49 хореографічних колективів з міст Полтава, Одеса, Кропивницький, Олександрія, Богодухів, Пирятин, Токмак, смт Манченки, смт Куп’янськ, смт Старий Мерчик, смт Драбинівка, смт Заводське.

14:51 11.10.2021

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Недригайлівської селищної ради від 08 жовтня 2021 року №11, у зв'язку із зростанням показників захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції серед учнів, з 11 по 13 жовтня 2021 року тимчасово призупинено освітній процес у Недригайлівській СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) та Іваницькій філії цього закладу освіти, у Недригайлівському будинку дитячої та юнацької творчості й Недригайлівській дитячо-юнацькій спортивній школі.

16:09 08.10.2021

СТВОРЮЄМО ЗДОРОВУ УКРАЇНУ

Недригайлівська селищна рада працює над створенням на КСК "Колос" інтерактивної спортивної локації "Активні парки - локації здорової України".

15:59 08.10.2021

РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ - ЦЕ ЗДОРОВ’Я  ДІТЕЙ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ - ЦЕ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Сьогодні очільник Недригайлівської громади Костянтин ВОЛКОВ разом із головним спеціалістом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Світланою СЕРДЮК взяли участь у третьому регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування».

15:55 08.10.2021