КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НЕДРИГАЙЛІВВОДОСЕРВІС» ПОВІДОМЛЯЄ

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» 06.07.2021 з 08.00 до 20.00 відбудеться відключення електричної енергію по вулиці Олега Кошового, в зв’язку з цим буде припинено водопостачання для всіх споживачів. Після проведення планових ремонтних робіт постачання електроенергії та водопостачання буде відновлено.

13:53 05.07.2021

ПРИВІТАЛИ ПОВАЖНУ ЮВІЛЯРКУ

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із головою Недригайлівської організації ветеранів Василем КРІПАКОМ привітали з 85-річчям поважну жительку Недригайлова Ніну Вікторівну ФУРМАНОВУ, яке вона відсвяткувала у суботу.

11:50 05.07.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

У рамках заходів щодо святкуваня Дня Державного Прапора України та 30-річчя Незалежності України, 20 серпня у селі Підопригори Сумського району заплановано проведення фестивалю «KvartalFEST». Він розпочнеться о 15.00.

11:50 02.07.2021

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА В ДІЇ: НАЙВАЖЛИВІШІ ПИТАННЯ ПРО ЗМІНИ У СФЕРІ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

Передача державних земель у власність громад — процес важливий та історичний. Територіальні громади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл. Утім за довгі роки хаотичного централізованого управління, панування тіньової економіки та корупційних схем люди розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань і навіть побоювань щодо земельної реформи.

16:52 01.07.2021

1 ЛИПНЯ - ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

Від імені Недригайлівської селищної ради та виконавчого комітету заступник селищного голови Володимир ШУДА привітав з професійним святом державних реєстраторів центру надання адміністративних послуг, яке вони сьогодні відзначають.

11:32 01.07.2021

ПРОВЕДЕНО ДЕВ'ЯТИЙ  ТУРНІР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

ПРОВЕДЕНО ДЕВ'ЯТИЙ ТУРНІР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

З нагоди проведення "Олімпійського дня" та вшанування пам'яті колишнього директора Недригайлівської ДЮСШ Олександра ЛИСЕНКА на стадіоні "Колос" відбувся традиційний дев'ятий по ліку турнір з легкої атлетики.

16:50 29.06.2021

У ТЕРНІВСЬКІЙ ШКОЛІ НОВИЙ ДИРЕКТОР

29 червня Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, заступник селищного голови Володимир ШУДА, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ніна СЕРДЮК представили педагогічному колективу нового директора Тернівської ЗОШ I-III ступенів.

15:51 29.06.2021