Про обов’язкову обсервацію!

Недригайлівська селищна рада в черговий раз нагадує, що особи, які здійснюють перетин державного кордону, підлягають обов’язковій 14-денній обсервації.

13:43 22.04.2020

МІНІМАЛЬНУ ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ ПІДВИЩЕНО З 650 ГРН ДО 1000 ГРН, – МІНЕКОНОМІКИ

Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн. Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України, що набула чинності 18 квітня 2020 року

13:41 22.04.2020

ПРО ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕСУВАННЯ ГРОМАДЯН!

Відповідно до протоколу № 9 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Недригайлівської селищної ради від 17 квітня 2020 року та враховуючи вимоги, які викладені в листі Головного державного санітарного лікаря Сумської області від 14.04.2020 № 01/1396, щодо необхідності введення додаткових обмежувальних карантинних заходів, на виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від  03 квітня 2020 року № 12702/14/120 та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» обмежено пересування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 01 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових ) днів).

11:22 17.04.2020

Вітання Недригайлівського селищного голови до свята Великодня

Шановні жителі Недригайлівської громади!  Вітаю вас з Великоднем!       У це чудове свято хочу побажати вам насамперед міцного здоров’я, йти по життю з надією на те, що все в нас буде добре, міцної віри і великої любові.       Взаєморозуміння Вам, терпіння і духовного розвитку! Нехай ніжний аромат  паски наповнить ці дні справжнім дивом і прекрасним настроєм.       Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними, нехай ви і ваші близькі живуть тільки у згоді з Богом і з самим собою!

09:38 17.04.2020

НА СУМЩИНІ ВЖЕ Є НОВИЙ АПАРАТ, ЩО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ШВИДКО ВИЗНАЧАТИ НАЯВНІСТЬ COVID-19 У ПАЦІЄНТІВ

Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України отримав апарат, який дозволить оперативно визначати наявність COVID-19 у пацієнтів. Місцеві фахівці робитимуть ті ж дослідження, що проводять у столиці. Враховуючи підготовку біологічних матеріалів для дослідження, результат можна буде отримати вже через 6 годин. Про це повідомивдиректор Сумського обласного лабораторного центру Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині

09:35 17.04.2020

Служба зайнятості спростила  процедуру подання документів

Служба зайнятості спростила процедуру подання документів

У зв’язку з карантином з кожним днем все більше жителів Сумщини звертаються до служби зайнятості. Лише телефоном гарячої лінії обласного центру зайнятості (0542) 68-55-19 з 17 березня по 10 квітня цього року скористалися 300 чоловік.

14:20 15.04.2020

#НеПали - штрафи за спалювання рослинності збільшено

Парламент на позачерговому засіданні ухвалив у цілому проект закону №2339 щодо посилення відповідальності за пошкодження об’єктів рослинного світу. Відповідне рішення підтримали 328 народних депутатів України.

16:11 14.04.2020

Продовжуються заходи з благоустрою

У населених пунктах Недригайлівської об’єднаної громади, дотримуючись правил карантину,  проходить ряд заходів з благоустрою. Зокрема,  продовжуєтьсяся упорядкування кладовищ, територій, завезення піску на кладовища, вирубка порослі, вивезення сміття та інші роботи, пов’язані з наведенням належного санітарного стану.

14:28 13.04.2020

«ПОДАТКОВІ КАНІКУЛИ»: ЇХ ВПЛИВ НА БІЗНЕС ТА БЮДЖЕТИ ОТГ

Про вплив «податкових канікул» на надходження доходів до бюджетів ОТГ Сумщини та можливу мінімізацію втрат місцевих бюджетів на період запровадження карантину – в коментарях та роз’ясненнях Ірини АЛЄЄВОЇ, експертки з муніципальних фінансів Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»

14:17 13.04.2020

Ремонтуємо дороги

Завдяки співпраці   Недригайлівської селищної ради, Служби автомобільних доріг в Сумській області, філії "Недригайлівський райавтодор" ДП "Сумський облавтодор" ВАТ "ДАК" Автомобільні дороги України", дорожні служби розпочали проведення ремонтних робіт на території  Недригайлівської  громади.

15:52 09.04.2020