Допомога поруч

Міністерство соціальної політики України запустило інформаційну онлайн-платформу “Допомога поруч” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

14:49 15.05.2020

АГРАРІЇ ТА ОРГАНИ ВЛАДИ ВИЗНАЧИЛИСЯ З АЛГОРИТМОМ ВЗАЄМОДІЇ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ МАСОВОГО ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

Взаємодія пасічників з аграріями та органами місцевої влади щодо мінімізації кількості випадків загибелі бджіл розглянули учасники онлайн-семінару. Участь у семінарі, що відбувся під головуванням заступника директора Департаменту аграрної політики Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Андрія КРАВЧЕНКА взяв керівник апарату облдержадміністрації Ігор КАЛЬЧЕНКО.

16:17 14.05.2020

ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ ЗМОЖЕ ОТРИМАТИ БІЛЬША КІЛЬКІСТЬ АГРАРІЇВ

Кабмін прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів»

10:17 14.05.2020

Патронатна сім’я – сучасна альтернатива сімейному вихованню

15  травня в усьому світі відзначають день сім’ї. Це свято в Україні досить молоде, почали його святкувати з 2012 року. Сім'я для кожної людини є дуже важливою для життя. Діти повинні рости в рідній сім’ї, з мамою і татом. Адже сім’я є тим природним середовищем, де відбувається розвиток особистості дитини. Батьки  –  це  першовихователі,  які  турбуються  про  здоров’я,  духовний  та моральний  розвиток  своїх  чад,  передають  свій  досвід  взаємодії  з  людьми  та природою, готують дітей до самостійного життя та праці. В  переддень відзначення в Україні дня сім’ї хотілося б поговорити про досить нову сімейну форму, як патронатна сім’я. Враховуючи теперішню ситуацію в Україні, послуга сімейного патронату набуває ще більшої актуальності та значимості.

13:48 13.05.2020

УВАГА! 14-17 ТРАВНЯ І 19-21 ТРАВНЯ РУХ НА АВТОМОБІЛЬНІЙ ДОРОЗІ Н-12 СУМИ – ПОЛТАВА БУДЕ ОБМЕЖЕНО

Служба автомобільних доріг у Сумській області повідомляє, що у зв’язку зі складними будівельно-монтажними роботами під час реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-12 Суми-Полтава, км 70+838, з 08.00 14.05.2020 до 20.00 17.05.2020 та з 08.00 19.05.2020 до 17.00 21.05.2020 рух через мостовий перехід буде повністю закритий

13:22 13.05.2020