ДЛЯ РОБОТИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ СУМЩИНИ ЗАТВЕРДИЛИ КАРАНТИННІ ВИМОГИ

Під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбувалося під головуванням очільника облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА, затвердили тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог для закладів малого та середнього бізнесу, функціонування яких до цього часу було повністю або частково призупинене

09:04 12.05.2020

Вшанували пам'ять про загиблих

Сьогодні в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Цьогоріч в Україні масові заходи до 9 травня обмежили через карантин. Дотримуючись санітарних вимог, у населених пунктах громади відбулося запалення вічного вогню, покладання живих квітів до меморіалів загиблих воїнів, пам'ятників, пам'ятних місць загиблим героям.

13:13 09.05.2020

МОН: НАВЧАЛЬНИЙ РІК У ШКОЛАХ ПО ВСІЙ КРАЇНІ ЗАВЕРШИТЬСЯ ДИСТАНЦІЙНО

Календар навчання виглядатиме так: до 31 травня триватимуть заняття; до 1 липня має бути завершений навчальний рік; до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень; упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу

09:35 08.05.2020

ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ФОПИ МОЖУТЬ ОФОРМИТИ ОНЛАЙН

Як оформити допомогу на дітей підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до 1 та 2 групи платників єдиного податку роз’яснюють на сайті Міністерства соціальної політики

09:34 08.05.2020

Зверніть увагу: примусове зняття особи з реєстрації місця проживання

Часто у власників житла, які зареєстрували у своїх житлових приміщеннях інших осіб, виникають проблеми. А саме, якщо зареєстровані особи протягом тривалого терміну не проживають та не з’являються у місці їх реєстрації. За таких обставин гостро постає питання про зняття особи з реєстрації без її згоди. Враховуючи положення чинного цивільного законодавства України реєстрація місця проживання вказує на право людини користуватись конкретним житлом. Переважна більшість людей вважає, що відмітка про реєстрацію місця проживання встановлює право її власності на житло в якому особа зареєстрована. Вказане твердження є найпоширенішою помилкою середньостатистичного громадянина України, пов’язаною з правом власності на житло.

10:16 06.05.2020

Стартував  проект  «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для  підтримки невеликих сільгосппідприємств

Стартував проект «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що 15 квітня 2020 року стартував проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств, покликаний допомогти їм знайти своїх покупців, які у свою чергу отримують можливість придбати якісні свіжі продукти.

09:05 30.04.2020

НА СУМЩИНІ ПОСИЛЯТЬ КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИНУ ПІД ЧАС ТРАВНЕВИХ СВЯТ

09:04 30.04.2020

Тимчасове відключення вуличного освітлення

У зв’язку з повіркою лічильників вуличного освітлення, яке буде проводити ти ПАТ «Сумиобленерго» у нічні години 28-29 квітня 2020 року, тимчасово буде відключене вуличне освітлення на таких об’єктах зовнішнього освітлення: вул. Першотравнева, Щебетунів, Мічуріна у смт Недригайлів, вул.Центральна, пров. Шевченка с. Кулішівка, вул.Центральна, Кошового, Циса, Лугова с. Хоружівка.

09:49 28.04.2020