ФОРМУВАННЯ ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

У зв’язку з тим, що Недригайлівська селищна рада пройшла останній конкурсний відбір та включена до переліку громад-учасниць проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», селищна рада оголошує відбір кандидатів для формування ДОБРОВІЛЬНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

13:40 09.09.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» 15 вересня з 08.00 до 16.30 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт, буде здійснено відключення електричної енергії у селищі Недригайлів по вулицях Незалежності, Капельгородського, Шовтути, Ювілейна.

10:20 09.09.2021

РОЗВИТОК НАШОЇ ГРОМАДИ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Близько місяця тому Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із депутатами та працівниками апарату селищної ради на запрошення свого гарного друга Дані КОСТЕЛКУККО відвідали взуттєву фабрику у місті Суми ТОВ «Преміум Стар», яка є частиною великої сім'ї італійської компанії Grisport S.P.A.

08:43 08.09.2021

ЯКІСНЕ НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ НАШИХ ДІТЕЙ ПОТРЕБУЄ ІНВЕСТУВАННЯ У ВИГЛЯДІ КОШТІВ ТА ЗУСИЛЬ ДОРОСЛИХ

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ відвідав Недригайлівський ДНЗ ясла-садок «Барвінок», щоб ознайомитися з питанням організації харчування та роботою закладу взагалі.

13:25 07.09.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» 10 вересня з 08.00 до 15.00 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт, буде здійснено відключення електричної енергії у наступних абонентів.

11:40 06.09.2021

ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні щотижневу апаратну нараду Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ розпочав із привітань з професійним святом працівників центру надання адміністративних послуг.

11:25 06.09.2021

ПО СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ПРОВЕДЕНО ІНФОРМУВАННЯ ПРО СЛУЖБУ У СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ

2 вересня відбувся об'їзд старостинських округів Недригайлівської громади начальником ІІ відділу Роменського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сумської області підполковником Віктором САМОНОВИМ, начальником відділу рекрутингу та комплектування майором Олегом ЮЗЬ, інструктором відділу рекрутингу та комплектування старшим сержантом Анатолієм СОЛОМКОЮ та інспектором Недригайлівської селищної ради Ларисою КОРОБКОЮ.

16:01 03.09.2021