ОГОЛОШЕННЯ!

У зв'язку зі складною епізоотичною ситуацією буде проводитися щеплення собак і котів проти сказу.

12:35:26 23.08.2023

Про питання надання у власність земельних ділянок під час дії воєнного стану

До Недригайлівської селищної ради надходить багато звернень громадян  щодо питань затвердження проєктів землеустрою та надання у власність земельних ділянок, в тому числі для ведення особистого селянського господарства до 2-х гектарів.

10:17:35 22.08.2023

До відому жителів Недригайлівської ОТГ

Недригайлівська селищна рада наголошує, що триває термін сплати земельного податку з фізичних осіб за період 2023 року. Списки платників податку по Курманівському, Засульському, Кулішівському, Хоружівському, Сакунихському старостинських округах знаходяться в поштовому відділенні селища Недригайлів.

10:15:45 22.08.2023

До Дня Незалежності, 24 серпня, ймовірне посилення атак російських хакерів – подбайте про безпеку. Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України

Незалежність та свобода України не дають спокою російським загарбникам. Саме у значні державні дати зазвичай активізується ворог. Тому ми очікуємо посилення атак з боку окупантів напередодні та в день відзначення найважливішого для українців державного свята – Дня Незалежності. І не тільки на полі бою, а й у кіберпросторі.

15:39:13 21.08.2023