До уваги жителів Недригайлівської селищної ради!

19 червня 2018 року о 13-00 годині в актовій залі БДЮТ за адресою: смт Недригайлів, вул. Незалежності,7/1 відбудуться громадські слухання на тему: «Проект Статуту Недригайлівської селищної  територіальної громади».

08:22:39 12.06.2018

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти

16:11:22 24.05.2018

Масовий виліт мошки

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що в І-ІІ декаді травня 2018 прогнозується масовий виліт мошки, тому рекомендуємо всім жителям громади дотримуватися заходів по профілактиці та недопущенню захворювання тварин на симуліотоксикоз та заразний вузликовий дерматит, а саме, необхідно:

09:00:33 16.05.2018

Про отримання дотації

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що для отримання дотації  фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва», потрібно звернутися до відповідного старостинського округу або до Недригайлівської  селищної  ради.

08:14:22 03.05.2018