Запуск програми «Варто: золоті руки»

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

11:18:21 14.08.2023

Штормове попередження!

Вдень 27 липня 2023 року по Сумській області та м. Суми очікується значний дощ, гроза, місцями град, шквали 15-20 м/с.

13:36:34 27.07.2023

Увага за небом!

УВАГА!!! Шановні жителі громади! Будьте пильними, у разі виявлення безпілотних літаючих апаратів (БПЛА), прохання повідомляти Недригайлівську селищну раду за номером телефона 0993804758. Давайте разом допоможемо Збройним Силам України!

21:17:49 26.07.2023

УКРПОШТА ПРИЙМАЄ СПЛАТУ ПОДАТКІВ ЗА ЗЕМЛЮ, НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ІНШІ ПЛАТЕЖІ

Національний оператор поштового зв'язку України ат «Укрпошта» повідомляє про можливість сплати податку на нерухоме майно, плати за землю та інших обов'язкових платежів до бюджету найбільш зручним способом за вигідними тарифами: при наявності в населеному пункті автоматизованого відділення Укрпошти здійснити платіж можна в касі відділення або листоноші вдома, комісія становитиме 10 грн якщо в населений пункт приїздить пересувне відділення Укрпошти, то здійснити платіж можна за графіком роботи такого відділення або вдома при наданні інших послуг Укрпошти комісія становитиме 15 грн.

18:33:35 20.07.2023