УВАГА. ДОТАЦІЯ НА ВРХ!

Спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності

09:42:48 14.07.2023

УВАГА!!!

Сьогодні 13.07.2023 року перевірка системи оповіщення з 10:00 по 10:30

10:07:20 13.07.2023

До уваги платників податків Недригайлівської територіальної громади !

Державна податкова служба України розмістила на вебпорталі роз’яснення щодо  положень закону від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ про звільнення, в тому числі через потенційну загрозу забруднення вибухонебезпечними предметами, від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно, щодо загальної можливості для платників податків, зокрема з боку приватних підприємств, без визначення територій, порядку та інших критеріїв подавати повідомлення про можливість/неможливість сплачування податків. Просимо ознайомитися з роз’ясненнями за такими посиланнями:

17:04:35 12.07.2023

ПРИЗНАЧЕНО КОМЕНДАНТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА МІСТА СУМИ

Спільним наказом голови Сумської обласної державної адміністрації  - начальника обласної військової адміністрації, командира оперативно-тактичного угрупування військ «Чернігів» призначено комендантом Сумської області та міста Суми начальника Сумського зонального відділу Військової служби правопорядку Токарєва Володимира Олександровича.

16:28:33 12.07.2023

До уваги суб’єктів підприємництва територіальної громади!

Відповідно до листа голови Роменської РДА-начальника Роменської  РВА  від 07.07.2023 № 01-29/2210 «Про час роботи закладів», просимо звернути особливу увагу на те, що, враховуючи вимоги Закону України «Про правовий режим воєнного стану», а також Порядок введення комендантської голини, який затверджений Постановою КМУ від 08.07.2020 № 573, заклади торгівлі та ресторанного господарства повинні завершити свою роботу не пізніше як за одну годину до настання комендантської години з метою вчасного повернення додому як працівників закладів, так і їх відвідувачів. В іншому випадку недотримання таких правил негативно впливає на стан дотримання громадської безпеки і порядку, криміногенну обстановку та профілактику правопорушень в громаді та районі, а також невиправдано збільшує навантаження на працівників комендатури та патрулів через збільшення кількості порушників комендантської години та зростання обігу спеціальних перепусток, що зменшує ефективність діяльності працівників поліції щодо убезпечення від реальної загрози життю  і безпеці осіб, інтересам суспільства та/або держави, а також для забезпечення громадського порядку.

07:59:58 11.07.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Недригайлівська селищна рада  з метою позбавлення  наслідків колоніального минулого оголошує проведення громадських слухань  по питаннях перейменування назв населених пунктів, вулиць Недригайлівської селищної ради,  названих на честь російських державних та культурних діячів, або таких, що є русизмами, або таких, що відображають російський світогляд чи пов’язані з Росією або з СРСР:

11:29:28 10.07.2023

Місця розташування захисних споруд цивільного захисту населення Недригайлівської селищної ради

Протирадіаційні укриття - негерметичні захисні споруди, призначені для захисту осіб,  що укриваються, від впливу іонізуючого випромінювання  при радіоактивному  забрудненні  місцевості  і  допускають безперервне перебування у них розрахункової кількості осіб, що укриваються, до двох діб.

12:02:16 04.07.2023