Добрі справи від підприємців

12 листопада з ініціативи приватного підприємця Ручки Ігоря Михайловича було зариблено ставок у селі Іваниця в урочищі «Батюжка». Для цього підприємець виділив 200 кілограмів малька карася. Забезпечили зариблення ставка працівники Іваницького старостинського округу Лобушко М.В., Прохненко С.В., Мирченко В.М. на чолі з в.о. старости Іваницького старостинського округу Олійником С.В.

13:53 13.11.2020

УРЯД ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни.

11:24 12.11.2020

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»

Кожен бажаючий у віці від 6 до 18 років має можливість відтворити на папері своє бачення безпечної праці та подати свій малюнок до Управління Держпраці у Сумській області для участі у конкурсі «Охорона праці очима дітей». На переможців конкурсу чекають відзнаки та цінні подарунки

16:11 11.11.2020

Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови щодо норм Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

16 липня 2019 року набрав чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відповідно до частини першої статті 49 зазначеного Закону з метою сприяння функціонуванню української мови як державної у визначених Законом сферах суспільного життя на всій території України діє Уповноважений із захисту державної мови. Завданнями Уповноваженого є захист української мови як державної, а також захист права громадян України на отримання державною мовою інформації та послуг у сферах суспільного життя, визначених Законом, усунення перешкод та обмежень у користуванні державною мовою.

14:22 11.11.2020

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулого місяця, на територію Недригайлівського району здійснено 4 виїзди, під час яких знешкоджено 5 вибухонебезпечних предметів.

14:20 11.11.2020

НОВІ ЗАБОРОНИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що на даний час територія обслуговування селищної ради відноситься до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

14:48 10.11.2020

Ветерану СНІЖКУ Дмитру Гордійовичу виповнилося  95!

Ветерану СНІЖКУ Дмитру Гордійовичу виповнилося 95!

Сьогодні, 10 листопада, виповнилося 95 років  жителю села Гринівка, учаснику бойових дій, ветерану праці СНІЖКУ Дмитру Гордійовичу. З цією датою його завітали привітати голова ради Недригайлівської організації ветеранів Василь КРІПАК, в.о. старости Гринівського старостинського округу Галина ЧЕРЕВКО, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО.

13:52 10.11.2020

МАКСИМ СТЕПАНОВ РОЗ’ЯСНИВ, ЯК ДІЯТИМЕ КАРАНТИН «ВИХІДНОГО ДНЯ», ІНІЦІЙОВАНИЙ МОЗ

Міністерство охорони здоров’я пропонує посилити карантинні заходи. Їх вже найближчими днями розглянуть на засіданні Уряду. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим СТЕПАНОВ

13:31 10.11.2020