КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ У СІЧНІ

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 в період з 00 год. 00 хв.   8 січня 2021 року до 00 год. 00 хв. 25 січня 2021 року на території України ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

14:20 05.01.2021

Розширення послуг ЦНАП

Недригайлівський ЦНАП повідомляє про розширення послуг, що надаються через мережу ЦНАП Недригайлівської селищної ради. Відтепер послуги, що надавались через Держгеокадастр можна замовити онлайн через Публічну кадастрову карту.

14:05 05.01.2021

До уваги жителів Недригайлівської громади!

Дорогі земляки!  1 січня о 1 годині ночі біля центральної ялинки селища Недригайлів відбудеться святковий феєрверк!  Запрошую усіх до ялинки, щоб створити  собі новорічний  настрій та розділити його з рідними та друзями!

13:10 31.12.2020

Призначено нового керівника Недригайлівського речового ринку

30 грудня 2020 року Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ видав розпорядження  селищного голови «Про звільнення директора комунального підприємства «Недригайлівський речовий ринок». Цим розпорядженням він звільнив КРИВОПАТРЮ Федора Івановича із займаної посади. Натомість 31 грудня був представлений новий директор комунального підприємства «Недригайлівський речовий ринок». Ним стала КОРОБКА Лариса Григорівна.

13:01 31.12.2020

До уваги платників податків, зборів, платежів, інших надходжень та платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

09:11 31.12.2020

Шановні жителі громади!

З метою зменшення ризику травмування просимо вас посипати тротуари біля своїх будинків, магазинів, прилеглих територій.

14:47 28.12.2020

МАТЧ ЗАКРИТТЯ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ 2020 РОКУ

У Сумах відбувся товариський футзальний матч, який був присвячений закриттю футбольного сезону 2020 року. У дружньому поєдинку зійшлися ветеранські збірні Недригайлівської і Вільшанської ОТГ. Гра завершилася перемогою недригайлівців з рахунком 6:4. У переможців поєдинку забитими мячами відзначились - І.Постоєнко, О.Харько, А.Волченко, Ю.Сердюк, О.Коваль-2. Матч відбувся за спиряння Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова та Вільшанського сільського голови Михайла Мельнікова.

09:07 28.12.2020

ПОДАРУНКИ ДІТЯМ

Новорічні свята пройшли у Маршалівському навчальному закладі. На свято із вітаннями завітали Дід мороз та Снігуронька, які з собою принесли солодкі подарунки, що надали філія Маршали ТОВ "Агро -Поліс" та Недригайлівська селищна рада. Дякуємо всім за щедрість та доброту.

09:04 28.12.2020

ДЕПУТАТИ УХВАЛИЛИ БЮДЖЕТ У 108 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

У вівторок, 22 грудня, під головуванням селищного голови Костянтина Волкова та за участі 22 з 26 обраних депутатів відбулася друга сесія Недригайлівської селищної ради. Пленарне засідання вперше пройшло у великому залі засідань адмінбудинку.  До проєкту порядку денного сесії було внесено 214 питань, з яких близько 190 стосувалося землі – затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволів на її виготовлення, надання у власність земельних ділянок.

08:40 24.12.2020