Футбол.Чемпіонат області. Вища ліга

Завершилася основна частина Чемпіонату Сумської області з футболу 2020 року. У підсумку «бронзу» виборов глухівський «Велетень». «Золото» та «срібло» у «золотому матчі» розіграють футбольний клуб «Тростянець» та ФК «Нафтовик» з Охтирки, які у сезоні 2020 набрали по 48 очок. Місце та час проведення «золотого матчу» визначить Бюро Виконкому. Юні футболісти ФК «Недригайлів-Барса-2003» завершили сезон на 7 місці турнірної таблиці.

16:41 27.10.2020

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ НАГАДУЄ, ЩО ЦЬОГОРІЧ ВИЛУЧЕНО З ОБІГУ МОНЕТИ ЛИШЕ НОМІНАЛОМ 25 КОПІЙОК. ВСІ ІНШІ Є ЗАКОННИМ ЗАСОБОМ ПЛАТЕЖУ

Усі золотисті одногривневі монети та монети номіналом 10 і 50 копійок залишаються дійсним платіжним засобом.  Таке роз’яснення Національного банку обумовлено тим, що до Нацбанку в жовтні часто зверталися громадяни із запитанням «Чи залишається в обігу золотиста одногривнева монета?». Вони скаржилися на прикрі випадки, коли не змогли заплатити за товари чи послуги через те, що нібито одногривневу золотисту монету вилучено з обігу.

10:49 27.10.2020

ТРИВАЄ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ АГРАРІЯМИ

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації нагадує, що триває прийом документів на отримання державної фінансової підтримки суб'єктами господарювання, які провадять свою діяльність у агропромисловому комплексі

10:37 27.10.2020

25 жовтня Україна переходить на зимовий час

О 4 годині ранку 25 жовтня Україна перейде на зимовий час    Україна переходить на зимовий час в останню неділю жовтня. Тож перевести годинники на одну годину назад потрібно у ніч з 24 на 25 жовтня. Перехід на зимовий і літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 13.05.1996 року «Про порядок обчислення часу на території України».

10:44 24.10.2020

Відбулося відкриття пам’ятного знаку «Воїнам-афганцям  Недригайлівщини»

Відбулося відкриття пам’ятного знаку «Воїнам-афганцям Недригайлівщини»

Через страшну афганську війну пройшло чимало наших земляків, багато загинуло і зникло безвісти, багато хто повернувся скаліченим. У страхітливому полум’ї  війни, з перших днів служби в Афганістані солдати пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, ціну взаємовиручки та підтримки.         23 жовтня у селищі Недригайлів на території Меморіалу Пам’яті та Слави відбувся урочистий мітинг з нагоди  відкриття пам’ятного знаку «Воїнам-афганцям  Недригайлівщини».  На урочистостях  була присутня мати загиблого в Афганістані Олексія ГАШЕНКА - Віра Іванівна,  якій висловили вдячність за сина-героя, побажали Божого благословення, душевного спокою та миру, і в знак вдячності вручили квіти.

15:03 23.10.2020

Освітлена вулиця Кошового в селі Хоружівка

Завершилися роботи  з освітлення вулиці Кошового в селі Хоружівка. В ході робіт  прокладено 1,3 км лінії електропередач, на якій встановлено 20 ліхтарів  для вуличного освітлення.

10:16 23.10.2020

ВИБОРИ МАЮТЬ ПРОЙТИ МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНО – МОЗ СТВОРИЛО ІНФОГРАФІКУ ДЛЯ РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ УЧАСНИКІВ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ

Міністерство охорони здоров'я розробило рекомендації, що увійшли до Постанови Кабінету Міністрів України та Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів

16:41 22.10.2020

Недригайлівський селищний голова ІГОР ОСТАПЧУК провів нараду  з питань подальшого функціонування медичних закладів громади

Недригайлівський селищний голова ІГОР ОСТАПЧУК провів нараду з питань подальшого функціонування медичних закладів громади

21 жовтня у Недригайлівській селищній раді проведена нарада  з питань подальшого функціонування медичних закладів громади,  у якій взяли участь представники КНП «Недригайлівська лікарня» та КНП «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги», голова Недригайлівської райдержадміністрації Володимир ДІХТЯР, заступники селищного голови Валентин АКІМОВ та Анатолій СИРОТЕНКО, начальники відділів селищної ради, інші зацікавлені особи.

15:03 22.10.2020

ЗАРПЛАТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗБІЛЬШУВАТИМУТЬСЯ ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ

Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні. Такі зміни передбачені в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік». Зокрема, з липня 2021 року посадовий оклад вчителів буде майже на 30% більше, ніж станом на вересень 2020 року

16:13 20.10.2020

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ОСТАПЧУКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ВЛАСНОЇ СТОРІНКИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ  FACEBOOK

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ІГОРЯ ОСТАПЧУКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ВЛАСНОЇ СТОРІНКИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK

Я, Недригайлівський  селищний голова ОСТАПЧУК ІГОР ВІКТОРОВИЧ, повідомляю мешканців Недригайлівської селищної ради про те, що я не маю жодної власної сторінки у соціальній мережі Facebook та інших соціальних мережах.

08:50 20.10.2020