СУМЩИНА ЗАЙМАЄ ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ У РЕЙТИНГУ «ЄВРОМАПА ЗДОРОВ’Я»

«Євромапа здоров’я» – це рейтинг областей України за головними показниками в сфері охорони здоров’я. У дослідженні також наводяться дані щодо допомоги західних партнерів у цьому напрямку та порівняння стану здоров’я в Україні та ЄС. Завантажити дослідження можна за посиланням

11:29 03.06.2020

ВСЕУКРАЇНСЬКУ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» ПРОДОВЖЕНО ДО 30 ВЕРЕСНЯ

Радою Всеукраїнського благодійного фонду вирішено продовжити акцію до 30 вересня задля її успішного проведення та  результатів, що дадуть змогу купити нове обладнання в дитячі лікарні, зокрема для реанімаційних відділень

11:28 03.06.2020

Міжсезоння.Футбол.Товариський матч

«Явір» (Краснопілля) та ФК«Недригайлів-Барса 2003» (Недригайлів) продемонстрували цікаву гру у товариському матчі, який відбувся в Краснопіллі минулої суботи. Олександр Стрибак відкрив рахунок у матчі, Владислав Таранченко зрівняв рахунок.

16:50 02.06.2020

НА СУМЩИНУ НАДІЙШЛИ 5,4 МЛН ГРН ДЛЯ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

За інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, вже надійшов І транш червня 2020 року у сумі 5,4 млн грн для виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку

13:17 02.06.2020

Відбулася  апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада

1 червня   Недригайлівським  селищним головою  Остапчуком І.В. була  проведена апаратна нарада із  керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, очільниками старостинських округів.

14:48 01.06.2020

Вітання селищного голови з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки!  У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.      Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

14:32 01.06.2020

ДОПОМОЖИ ДИТИНІ!

Проживаючи своє життя в постійних  турботах, ми навіть не замислюємось, скільки є маленьких, беззахисних діток, які потребують турботи, тепла, любові та материнського захисту.   Даруючи кожній дитині родинне тепло, ви даєте їм надію та віру у майбутнє життя.

14:31 01.06.2020

Про відновлення руху автобусних маршрутів

У зв’язку із послабленням карантинних заходів, Недригайлівська селищна рада повідомляє, що відповідно протоколу №12 від 22.05.2020 Недригайлівської районної комісії з питань ТЕБіНС, на умовах виконання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України та вимог чинного законодавства щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом на період карантину, відновлюється перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування за напрямками:

14:40 27.05.2020

Відбулася нарада з керівниками старостинських округів

27 травня 2020 року заступником Недригайлівського селищного голови Валентином Акімовим була проведена  нарада з старостою, виконуючими обов’язки старост старостинських округів громади, в якій взяли участь заступник селищного голови Анатолій Сиротенко, керівники та спеціалісти окремих відділів та структурних підрозділів селищної ради.

13:50 27.05.2020