НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ - 30!

З Днем Незалежності, друзі! Уже третє десятиліття поспіль ми всі творимо нашу вільну країну. Якою вона є сьогодні та буде в майбутньому – залежить від кожного з нас.

09:02 24.08.2021

МОЄ СЕЛО, МОЄ ЗАСУЛЛЯ

Саме під такою назвою сьогодні вперше у селі Засулля в теплій атмосфері відбулося свято-зустріч для односельців Засульського старостинського округу.

11:12 23.08.2021

СЕЛО МОЄ - ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Віхове є тим населеним пунктом Недригайлівської селищної ради, де історія багата і цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються, процвітають.

20:00 21.08.2021

У ХОРУЖІВЦІ ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ МЕДУ

Вчора, на День пасічника України, в Хоружівці було проведено цікаве та колоритне свято - Фестиваль меду. У рамках проведення заходу працювали виставка-ярмарок меду та продукції бджільництва, продаж агропродукції, майстер-класи, розваги для дітей.

12:08 20.08.2021

НЕДРИГАЙЛІВ ЗУСТРІВ УЧАСНИКІВ БЛАГОДІЙНОГО УЛЬТРАПРОБІГУ ЄДНОСТІ «СТАЛЕВИЙ ГАРТ»

Втретє в Україні відбувається благодійний легкоатлетичний ультрапробіг єдності «Сталевий Гарт». Цього року він присвяений Дню Державного Прапора та 30-й річниці Незалежності України. Ультрапробіг єдності стартував 15 серпня у Харкові. Триватиме він 10 днів, довжина маршруту – 500 км, фініш – 24 серпня в Києві.

20:51 19.08.2021

НЕЗАЛЕЖНА І ЄДИНА — МОЯ УКРАЇНА

Юні читачі бібліотек Недригайлівської громади взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!»і здобули перемогу в обласному турі.

11:44 19.08.2021