ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА НЕДРИГАЙЛІВ!

В зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на розподільчому газопроводі середнього тиску з 08.00 до 17.00 18.08.2021 року буде припинено розподіл та газопостачання природного газу споживачам селища Недригайлів по вулицях Сумська, 1-й провулок Сумський, 2-й провулок Сумський.

09:42 17.08.2021

«МАЄМО ПРАЦЮВАТИ ТІЛЬКИ НА ГРОМАДУ»

Про це 16 серпня під час апаратної наради наголосив Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, звертаючись до керівників відділів, структурних підрозділів, підприємств громади.

15:31 16.08.2021

ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із заступником Володимиром ШУДОЮ та головою Недригайлівської організації ветеранів Василем КРІПАКОМ привітали поважну жительку Недригайлова Анастасію Михайлівну ВАЛЮХ з 85-річчям, яке вона відсвяткувала 15 серпня.

13:57 16.08.2021

СЕЛО МОЄ В ПАХУЧІМ ЦВІТІ

14 серпня, на свято Маковія, або як ще говорять, Медового спасу, у селі Баба відсвяткували День села.

11:18 16.08.2021

У ХОРУЖІВЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ОБЛАСНОГО РІВНЯ

Фестиваль меду відбудеться в селі Хоружівка Недригайлівської селищної ради 19 серпня. У програмі – виставка-ярмарок меду та продукції бджільництва, продаж агропродукції, майстер-класи, розваги для дітей та концертна програма. Початок фестивалю – об 11.00. Офіційне відкриття – о 16.00.

15:43 13.08.2021

У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЗА УЧАСТІ ВИКОНАВЧОГО ДИРЕКТОРА АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА СЛОБОЖАНА

Сьогодні під керівництвом Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА в залі засідань селищної ради відбувся семінар «Наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування: проблемні питання».

20:19 12.08.2021

ВАКЦИНАЦІЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ

КНП «Недригайлівський ЦПМСД» запрошує всіх бажаючих вакцинуватися проти коронавірусної інфекції COVID-19 на базі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, де організовані пункти щеплення, попередньо записавшись на чергу до свого сімейного лікаря, або до відповідальної особи

16:36 11.08.2021