ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на розподільчому газопроводі високого тиску з 08.00 до 17.00 години 8-9 вересня 2021 року буде припинено розподіл та постачання природного газу споживачам сіл Баба, Голубці, Березняки, Біж, Кулішівка, Зелене, Курмани, Лаврове, Омелькове, Спартак, Хоружівка, Чемоданівка та селища Терни.

15:58 03.09.2021

ВОНИ ЗАГИНУЛИ ЗА НАШУ ВОЛЮ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

3 вересня, 7 років тому, в селі Побєда Новоайдарського району, під Старобільськом на Луганщині від обстрілу з системи залпового вогню «Смерч», з території Російської Федерації, виконуючи свій службовий обов’язок, загинули наші земляки - Герої України, воїни АТО Олександр ШОВТУТА та Сергій ГРИБЕНИК.

13:02 03.09.2021

НА ВИЩОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ УЧИЛИЩІ ВІДКРИТО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

Сьогодні у ДПТНЗ "Недригайлівське вище професійне училище" відбулася визначна та пам'ятна подія - на приміщені закладу відкрито меморіальну дошку воїнам, нашим землякам, колишнім студентам училища, які загинули в зоні проведення АТО/ООС - Олександру ШОВТУТІ, Сергію ГРИБЕНИКУ та Євгену КЕРЕЧАНИНУ.

12:38 03.09.2021

ВИПУСКНИКИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА МОЖУТЬ БУТИ ЗАТРЕБУВАНІ НА РИНКУ ПРАЦІ

Одним з пріоритетних завдань Недригайлівського селищного голови є пошук та залучення інвестицій в громаду та омолодження громади, шляхом створення нових робочих місць для молоді. Саме з цією метою селищний голова Костянтин ВОЛКОВ з відповідальними працівниками селищної ради та представником ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відвідали ПрАТ«Роменський завод «Тракторозапчастина», який спеціалізується на виготовленні запасних частин до колісних тракторів.

15:27 02.09.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

За повідомленням Недригайлівської дільниці філії «Роменський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» 06 вересня з 08.00 до 19.00 у зв'язку з проведенням планових ремонтних робіт, буде здійснено відключення електричної енергії у наступних абонентів.

14:54 02.09.2021

У ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ПРАЦІВНИКИ  БІБЛІОТЕЧНИХ ТА КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

У ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ПРАЦІВНИКИ БІБЛІОТЕЧНИХ ТА КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

31 серпня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали питання «Про  стан підготовки закладів освіти Недригайлівської селищної ради до нового 2021-2022 навчального року», «Про роботу сільських закладів культури    щодо     організації дозвілля населення», «Про      прогноз       бюджету Недригайлівської селищної  територіальної        громади  на 2022-2024 роки».

14:32 31.08.2021

ВОНИ ЖИВІ, ДОПОКИ МИ ПАМ'ЯТАЄМО

День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відзначається 29 серпня – саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

18:09 29.08.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

27 серпня  2021 року о 10.00, в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою вул. Сумська, 4 смт Недригайлів, відбудеться четверте  пленарне засідання десятої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання.

10:11 26.08.2021