У ТЕРНАХ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛИЩА

День народження Тернів – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

13:41 09.08.2021

ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА БАБА

6 серпня Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із заступником Володимиром ШУДОЮ, депутатом селищної ради Сергієм ПЕДЬКОМ та старостою Засульського старостинського округу Людмилою ТЕСЛЕНКО провели зустріч із жителями села Баба.

13:38 09.08.2021

ВАКЦИНУЙСЯ  ТУТ!

ВАКЦИНУЙСЯ ТУТ!

КНП «Недригайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» обслуговує населення Недригайлівської ОТГ,

14:53 06.08.2021

"ТЕРНІВСЬКА ЕКСТРЕНКА" ВІДТЕПЕР З НОВИМ АВТОМОБІЛЕМ

Вчора представники Недригайлівської підстанції Роменської станції екстреної медичної допомоги отримали ключі від сучасного швидкого, оснащеного обладнанням, необхідним для надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим автомобілем класу В – «Volkswagen-Crafter».

12:04 06.08.2021

У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ МАЄ БУТИ  ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ МАЄ БУТИ ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ провів зустріч із заступником директора ДП "Сумикоопторг" Сумської облспоживспілки Геннадієм БОСЮКОМ по питанню залучення привабливих інвестиційних проєктів.

12:00 06.08.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

5 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, під час якого був розглянутий стан виконання делегованих повноважень у виконавчому комітеті Недригайлівської селищної ради за І півріччя 2021 року.

11:58 06.08.2021

ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЮВІЛЕЄМ МАМУ ГЕРОЯ

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із заступником Володимиром ШУДОЮ та головою Недригайлівської районної спілки ветеранів Афганістану Олександром ПЕДЬКОМ привітали з 95-річчям матір загиблого воїна-афганця Марію Трохимівну ЛИННИК.

08:46 05.08.2021