Селищним головою проведено апаратну нараду

25 січня  Недригайлівським селищним головою Костянтином Волковим проведено  апаратну нараду із  начальниками відділів та відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

08:20 26.01.2021

З 1 січня 2021 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік

З 01 січня 2021 року розпочата щорічна кампанія декларування, осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня 2021 року.

14:59 25.01.2021

До 130 - річчя  від дня народження українського розвідника Івана ЛИТВИНЕНКА

До 130 - річчя від дня народження українського розвідника Івана ЛИТВИНЕНКА

До 130 - річчя від дня народження  українського військовика, полковника Армії УНР, уродженця с. Хоружівка Недригайлівська публічна бібліотека презентувала відеорозповідь «Постать у часі». Онлайн-заходи до ювілейної дати  відомого земляка відбулися в бібліотечних та освітніх закладах громади. Недригайлівський краєзнавчий музей розгорнув виставку «Легендарний полковник»  до 130-річчя Івана Литвиненка, а також підготував матеріали, що представляють його життєвий шлях та боротьбу за незалежність України, які були розміщені на сторінках соціальних мереж.

14:35 22.01.2021

Проведені заходи з благоустрою

В рамках єдиного санітарного дня працівниками Кулішівського старостинського округу були проведені заходи з благоустрою по вул.Центральна в с. Кулішівка.

14:06 21.01.2021

Служба зайнятості Сумщини активно взаємодіє з ОТГ

В обласному центрі зайнятості чітко дотримується графік відвідин об’єднаних територіальних громад з метою ознайомлення з їх роботою, вивченням ситуації на локальних ринках праці та надання практичної допомоги у працевлаштуванні незайнятих громадян.

14:37 20.01.2021

Про застосування реєстраторів розрахункових операцій

Головне управління ДПС у Сумській області у зв’язку з набуттям змін у законодавстві щодо обов’язку застосування реєстраторів розрахункових операцій та з метою упередження формування невірного тлумачення передбачених новацій, направляє інформаційну пам’ятку підприємцям платникам єдиного податку щодо необхідності застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій у 2021/2022 роках/

14:08 20.01.2021