ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Звертаємо вашу увагу, що з 1 березня 2021 року всі послуги щодо земельних питань, в тому числі, прийом заяв про затвердження технічної документації, надання дозволу на технічну документацію тощо, надаються через Центр надання адміністративних послуг Недригайлівської селищної ради, що знаходиться за адресою: смт Недригайлів, вул. Сумська 13. Телефон для довідок 5-23-56.

14:45 01.03.2021

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА СІМ’ЯМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Начальник служби справах дітей Недригайлівської селищної ради Світлана СОПІК, інспектор  з ювенальної превенції  сектору превенції Роменського РВП майор поліції Олександр ТЮТЮННИК та заступник директора з навчально-виховної роботи Хоружівського навчально-виховного комплексу: «ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад»  Світлана БОРИСЕНКО, 24 лютого відвідали дві сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають малолітніх дітей шкільного віку .

10:37 25.02.2021

Щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування особою, яка досягла 65-річного віку

Законом України від 16 грудня 2020 року №1086-IX «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» внесено зміни до статті 118 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

10:32 25.02.2021

ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Напередодні засідання п’ятої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання відбулося спільне засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради під головуванням голови постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту - Олександра ОСІННЬОГО.

09:44 25.02.2021

ФК «Ветеран» (Недригайлів) переміг команду «Пресинг» (Суми)

Після нетривалої перерви недригайлівці знову вийшли на футзальний майданчик. У Сумах вони зіграли з місцевою командою «Пресинг».Поєдинок видався досить напружений і непередбачуваний в рахунку. У підсумку все ж таки переміг ФК «Ветеран» – 5:4. Найкращим у його складі на майданчику був Ігор Постоєнко.

08:56 23.02.2021

НАВІКИ В ПАМ'ЯТІ

Щоб вшанувати подвиг Героїв Небесної Сотні, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, разом із працівниками апарату селищної ради, поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам, полеглим за волю та незалежність України

12:49 20.02.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ!

Цими днями ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, які сім років тому, стали уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

14:39 19.02.2021