До відома суб’єктів господарювання !

Недригайлівська селищна рада нагадує громадянам, що з 1 січня 2020 року проводиться компанія декларування, за якою окремі категорії громадян зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі-податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

15:04 11.06.2020

Єдиний санітарний день у старостинських округах

Сьогодні, під час проведення єдиного санітарного дня, активно проходили роботи з благоустрою та наведення належного санітарного стану  на території Хоружівського, Іваницького старостинських округів. Великий обсяг роботи на території Хоружівського  старостинського округу виконали працівники ТОВ АФ «Хоружівка», які провели обкошування узбіч, полів, господарських дворів, саду біля місцевого храму, меморіалу жертвам голодомору, інших прилеглих територій. Працівники старостату та закладу культури провели прибирання скошеної трави у центрі села, обкошування тротуарів, частково автобусних зупинок.

14:55 11.06.2020

Медична благодійна допомога від Міжрегіонального Благодійного Фонду «Карітас України»

Відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної  діяльності селищної ради було проведено роботу щодо отримання благодійної допомоги в рамках заходів запобіганню поширенню коронавірусу (COVID-19).

11:47 11.06.2020

НА ЗАКЛИК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ МОБІЛЬНІ ОПЕРАТОРИ ПРИСКОРИЛИ У ТРАВНІ РОЗГОРТАННЯ МЕРЕЖІ 4G В УКРАЇНІ

Оператори мобільного зв’язку продовжують активно підключати українські населені пункти до 4G. У травні до мережі 4G було підключено 1 тис. 188 пунктів. З них 723 отримали 4G вперше, а в інших з’явилась альтернатива у виборі послуг 4G від різних операторів

11:06 11.06.2020

До відома суб’єктів господарювання !

Верховною радою України 20 вересня 2019 року були прийняті Закони України на № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування  та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері  торгівлі та послуг» (далі за текстом – Закон №128) та №129-IX  «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» (далі за текстом –Закон №129).

13:44 10.06.2020

ФК «Недригайлів-Барса 2003» проведе контрольну гру проти ФК «Альянс-2» (Липова Долина)

Обидві команди готуються до чемпіонатів Сумської області з футболу сезону 2020 року. Липоводолинці гратимуть у Вищій лізі, а недригайлівці – Першій лізі. Поєдинок відбудеться в суботу, 13 червня 2020 року, на КСК «Колос», що в Недригайлові. Початок гри о 17 годині.

08:46 10.06.2020

Чергове послаблення карантинних обмежень

5 червня на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Недригайлівської селищної ради (протокол № 17) прийнято рішення про чергове послаблення карантинних обмежень, а саме:

08:35 10.06.2020