ДЕНЬ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

П’ята річниця минає від тих трагічних подій на Майдані, коли відійшли у вічність найкращі люди України, люди високого духу.  "Хто,  як не я?" – питають очі траурних фотографій героїв Небесної сотні.  Юні та сивочолі. Багатодітні батьки та молоді юнаки. Жителі різних куточків України.  Абсолютно різні і такі схожі. Кожен герой повстав проти насилля, несправедливості та брутального ігнорування волі українського народу. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України.  Україна оплакує своїх Героїв. Матері оплакують синів і дочок, діти – батьків.

15:45 20.02.2019

НАРАДА З БЮДЖЕТНИМИ УСТАНОВАМИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

19 лютого  спеціалістом - державним інспектором праці  відділу праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради Мариною Голінко  була проведена нарада  із фахівцями бюджетних установ Недригайлівської селищної ради на тему додержання законодавства про найману працю та подання форм звітності чисельності працюючих.

15:09 20.02.2019

Апаратна нарада 19 лютого

19 лютого  у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Сиротенка із  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, керівниками комунальних підприємств, старостою, в.о. старост старостинських округів.

14:35 19.02.2019

ЗАПРОШУЄМО НА НЕДРИГАЙЛІВСЬКУ МАСЛЯНУ!

Недригайлівська селищна рада запрошує жителів та гостей територіальної громади на традиційне селищне театралізоване свято Недригайлівська Масляна, яке відбудеться 22.02.2019р. на центральній площІ селища Недригайлів

08:26 19.02.2019

«Круглий»  стіл  у Центрі  сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад села Хоружівка

«Круглий» стіл у Центрі сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад села Хоружівка

18 лютого у Центрі  сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад села Хоружівка відбулося засідання «круглого» столу  за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад з питань забезпечення життєдіяльності об’єднаних територіальних громад. Недригайлівську громаду на заході представили 22 учасники, серед яких – керівництво селищної ради, староста та виконуючі обов’язки старост, начальники відділів та відокремлених структурних підрозділів, депутати Недригайлівської селищної ради.

15:54 18.02.2019

Наповнимо танцем серця

16 лютого в комунальному закладі «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» пройшов захід з хореографічного мистецтва під назвою «Наповнимо танцем серця». Метою заходу  став розвиток творчих здібностей учнів, формування дружніх стосунків у колективі.

15:51 18.02.2019

«ЛЮБОВ ДАРУЄ КРИЛА»

День святого Валентина – одне з наймолодших свят в нашій країні, яке відмічають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих.

15:50 18.02.2019

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА

17 лютого 2019 року у Недригайлові відбувся черговий товариський матч, у якому зустрілися команди ФК Ветеран(Недригайлів) та ФК Ветеран(Вільшана). Переконливу перемогу цього дня святкували недригайлівці  8:3.

08:59 18.02.2019

ДО 30-РІЧЧЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК  З АФГАНІСТАНУ

ДО 30-РІЧЧЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території  інших держав. Цього року -  пам’ятна дата,  приурочена 30  - й роковині виведення військ з Афганістану.

08:45 18.02.2019

У Кулішівці провели зустріч з учасником бойових дій в Афганістані

Працівниками Кулішівського  сільського клубу і Кулішівської сільської бібліотеки був проведений вечір - зустріч з учасником бойових дій в Афганістані Василем Гогою. Перед присутніми виступив Кулішівський староста Юрій Короткий, який вручив афганцю пам’ятний подарунок від Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука.

15:14 15.02.2019