«Місяць червень багатий на свята»

Під такою назвою в Хоружівському сільському будинку культури  23 червня  2018 року пройшов тематичний вечір та святковий концерт. Червень місяць дійсно багатий на свята.

09:10 26.06.2018

Апаратна нарада 25  червня

Апаратна нарада 25 червня

25 червня  Недригайлівський селищний голова Остапчук І.В. провів апаратну нараду із керівництвом селищної ради, керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

15:52 25.06.2018

Випускні вечори у загальноосвітніх закладах громади

Випускний вечір! Свято,  що лежить на межі дитинства та дорослого життя. Свято,  в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Залишився позаду казково незвіданий світ пізнання. Радісно розправляти крила і боляче залишати такі рідні місця, де було пережито стільки яскравих, неповторних моментів.

15:27 25.06.2018

Відбулися засідання постійних комісій Недригайлівської селищної ради

У процесі підготовки до тридцять другої сесії Недригайлівської селищної ради, до проекту порядку денного якої включено тридцять одне питання, відповідно до Регламенту роботи відбулися засідання постійних комісій.

14:24 25.06.2018

День молоді у Недригайлові

24 червня культурно-спортивний комплекс смт Недригайлів став місцем святкування Дня молоді і проведення цілого ряду культурних, розважальних та спортивних заходів для молоді Недригайлівської селищної ради та гостей  селища.

14:17 25.06.2018

Підготовка до свята Купала

23 червня працівниками Недригайлівської селищної ради на чолі з селищним головою Остапчуком І.В., спільно з працівниками Недригайлівської районної державної адміністрації було проведено суботник по наведенню належного санітарного стану території КСК «Колос» та прилеглої території.

11:44 25.06.2018

ФК Ветеран(Недригайлів) виходить на старт!

У четвер, 28 червня, на Сумщині стартує ветеранський чемпіонат області з футболу серед команд «40 років і старші». На попередньому етапі команди зіграють у чотирьох групах двох зон.

09:48 25.06.2018

Виконком 22 червня

22 червня   голова виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради Остапчук І.В. провів   засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали питання «Про хід виконання селищної програми «Молодь» на 2017-2020 роки», «Про стан дотримання   Закону   України   «Про охорону   навколишнього   природного  середовища»  на   території Недригайлівської селищної ради», «Про стан роботи із зверненнями громадян у комунальному закладі «Недригайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»,   «Про організацію підготовки свята «Купала».

08:55 23.06.2018