У ПАРКАХ І СКВЕРАХ МОЖНА ХОДИТИ БЕЗ МАСОК

Уряд уточнив деталі своєї постанови, згідно з якою забороняється у “червоних” карантинних зонах перебувати без маски на територіях загального користування

16:23 01.04.2021

СЬОГОДНІ СТАРТУВАЛА ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Цього року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»  проводить 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!», яка триватиме  з 1 квітня до 30 вересня 2021 року, головною метою якої є збір коштів  для придбання неонатального медичного обладнання  для дитячих лікарень та пологові будинки.

16:22 01.04.2021

МІНЦИФРИ: УКРАЇНА – ПЕРША ДЕРЖАВА СВІТУ, ЩО ПОВНІСТЮ УЗАКОНИЛА ЦИФРОВІ ПАСПОРТИ У СМАРТФОНІ

Українцям достатньо мати з собою телефон з цифровим паспортом для будь-якої життєвої ситуації, що потребує паспорта. Біометричний паспорт та ID-картка в Дії з 23 серпня 2021 року на законодавчому рівні стануть повним аналогом паперового та пластикового, а Україна – новатором у сфері використання цифрових документів.

09:44 01.04.2021

31 БЕРЕЗНЯ – ОСТАННІЙ ДЕНЬ ДЛЯ ПОДАННЯ ОСОБАМИ, УПОВНОВАЖЕНИМИ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЩОРІЧНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ

31 березня 2021 року – останній день для подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічної електронної декларації.

08:58 31.03.2021

НОВА ДОРОГА І ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ - ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Станом на 30 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 182 585 грн:

14:33 30.03.2021

ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ ПОСТІЙНОЮ КОМІСІЄЮ ПІДТРИМАНО ТА БУДЕ РОЗГЛЯНУТО НА ПЛЕНАРНОМУ ЗАСІДАННІ

30 березня постійною комісією Недригайлівської селищної ради з питань підприємництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг. земельних відносин, архітектури, будівництва та екології було розглянуто електронну петицію громадянина Івана ІВАНОВА стосовно створення умов для відкриття в селищі мережевого супермаркету, яка набрала необхідну кількість голосів. Комісією надані відповідні висновки та рекомендації селищному голові. За результатами обговорення електронну петицію підтримано. Питання буде розглянуто на пленарному засіданні сьомої сесії, проведення якого планується у п'ятницю 9 квітня.

14:31 30.03.2021