Дата: від до Скинути

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЗАПУСТИЛО ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС

Серіал розповідає про можливості, які дає електронний підпис, про те як безпечно його зберігати, де можна його отримати, способи використання електронного підпису та взагалі як підписувати документи електронним підписом. Серіал складається з 7 серій і вже доступний на платформі «Дія. Цифрова освіта» за посиланням

16:28 27.04.2021

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ

23 квітня під головуванням заступника Недригайлівського селищного голови Володимира ШУДИ відбулося засідання комісії з розгляду справ щодо звільнення громадян від плати за надання від соціальних послуг комунальної установою Недригайлівський територіальний центр побутового обслуговування (надання соціальних послуг).

15:09 23.04.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Адміністрація комунального некомерційного закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» повідомляє, що виклик екстреної медичної допомоги здійснюється за єдиним телефонним номером екстреної медичної допомоги «103». Звернення від населення усієї Сумської області приймає центральна оперативна диспетчерська Центру.

11:02 22.04.2021

ЗАПРОШУЄМО ЗРОБИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ ВНЕСОК У ВЛАШТУВАННЯ НОВОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ТА ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ ВЗДОВЖ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ, ЩО ПРОЄКТУЄТЬСЯ, В СЕЛИЩІ НЕДРИГАЙЛІВ

Станом на 22 квітня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 199 885 грн:

09:32 22.04.2021