МОБІЛЬНА ГРУПА ПРОВОДИТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНІ ТА ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ

Сьогодні, мобільною групою для моніторингу дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, у складі представників Роменського управління Держпродспоживслужби Недригайлівського сектору державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, відділення поліції № 1  (с. Недригайлів) Роменського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області  та Недригайлівської селищної ради було перевірено 22 суб’єкта господарювання, які здійснюють свою діяльність на території селища Недригайлів.

11:38 25.03.2021

НЕДРИГАЙЛОВУ НЕОБХІДНО НОВЕ ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ ТА ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ

Станом на 25 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 177 585 грн:

09:24 25.03.2021

НЕДРИГАЙЛІВЩИНА В «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ: ЩО ЗАБОРОНЕНО І ЩО ДОЗВОЛЕНО КОМІСІЄЮ ТЕБ ТА НС СЕЛИЩНОЇ РАДИ

На позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Сумської області встановлено з 00 год. 00 хв. 24.03.2021 «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

17:26 24.03.2021

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Нині епідемічна ситуація з приводу захворюваності на COVID-19 на території всієї Сумської області, в тому числі, і Недригайлівської громади, змінилася. Збільшився відсоток захворілих.

15:52 24.03.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

26 березня 2021 року о 10.00, в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою вул. Сумська, 4 смт Недригайлів, відбудеться шоста сесія Недригайлівської селищної ради восьмого скликання.

14:43 24.03.2021

СУМЩИНА В «ЧЕРВОНІЙ» ЗОНІ: ЩО ЗАБОРОНЕНО І ЩО ДОЗВОЛЕНО ОБЛАСНОЮ КОМІСІЄЮ ТЕБ ТА НС

На Сумщині за участі голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянули уведення в Сумській області обмежень, передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, пов’язаної з пандемією коронавірусної хвороби

14:02 24.03.2021

ЗНО-2021 ВІДБУДЕТЬСЯ У ЗАПЛАНОВАНІ ТЕРМІНИ

Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів ухвалив 22 березня 2021 року

10:37 24.03.2021

ПРОЄКТОМ ПЕРЕДБАЧЕНО ВЛАШТУВАННЯ НОВОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ТА ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ

Станом на 24 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 174 585 грн:

10:34 24.03.2021

ОБГОВОРИЛИ КЛЮЧОВІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ГРОМАД

Недригайлівщину з робочим візитом відвідали заступник Міністра розвитку громад та територій Іван ЛУКЕРЯ, народний депутат України, Голова підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою Віталій БЕЗГІН, народний депутат України Максим ГУЗЕНКО, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр СЛОБОЖАН, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віталій МАКСИМЕНКО та голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО.

08:32 24.03.2021