Дата: від до Скинути

НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАВ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Сьогодні з робочим візитом до Недригайлівської громади завітав заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віталій МАКСИМЕНКО під час якого його супроводжували директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир ПІДЛІСНИЙ, начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій КАЛІНОВСЬКИЙ та Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

08:02 19.03.2021

ВАКЦИНАЦІЯ РОЗПОЧАЛАСЯ

17 березня на базі КНП «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищноії ради мобільною бригадою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ромни» Роменської міської ради розпочато проведення вакцинації медичних працівників КНП «Недригайлівська лікарня», КНП «Недригайлівськиий ЦПМСД», КНП СОР «СОЦЕМД та МК» Недригаийлівська підстанція Роменськоій станціій та жителів Недригайлівської, Вільшанської та Коровинської об’єднаних територіальних громад від COVID-19 вакциною CoviShield.

09:34 18.03.2021

ЗАПРОШУЄМО ЗРОБИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ ВНЕСОК У ВЛАШТУВАННЯ НОВОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ  ТА ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ ВЗДОВЖ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ, ЩО ПРОЄКТУЄТЬСЯ, В СЕЛИЩІ НЕДРИГАЙЛІВ

ЗАПРОШУЄМО ЗРОБИТИ СВІЙ ВЛАСНИЙ ВНЕСОК У ВЛАШТУВАННЯ НОВОГО ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ ТА ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТРОТУАРУ ВЗДОВЖ ДІЛЯНКИ ДОРОГИ, ЩО ПРОЄКТУЄТЬСЯ, В СЕЛИЩІ НЕДРИГАЙЛІВ

Станом на 17 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 120 000 грн:

11:53 17.03.2021

ВІДБУВСЯ ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ З ФУТЗАЛУ

В Сумах, в спортзалі ФЦ Барса відбувся товариський матч з футзалу між командами ФК Ветеран (Недригайлів) та збірною гравців Сумського облавтодору.

10:16 16.03.2021

НОВА ДОРОГА І ТРОТУАР  - ІНДИКАТОР КОМФОРТУ, ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ПОВСЯКДЕННОГО ЖИТТЯ МЕШКАНЦІВ НЕДРИГАЙЛОВА

НОВА ДОРОГА І ТРОТУАР - ІНДИКАТОР КОМФОРТУ, ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ПОВСЯКДЕННОГО ЖИТТЯ МЕШКАНЦІВ НЕДРИГАЙЛОВА

Станом на 16 березня кошти для виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано:

09:22 16.03.2021

ЗАПИС НА ВАКЦИНАЦІЮ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19

11 березня 2021 року Міністр охорони здоров’я України Максим СТЕПАНОВ підписав наказ № 443 про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинаціії проти COVID-19, які дозволяють використовувати можливі залишки вакцин для щеплення.

09:13 16.03.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

19 березня 2021 року о 10.00, в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою вул. Сумська, 4 смт Недригайлів, відбудеться четверте пленарне засідання п’ятої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання.

16:07 15.03.2021

ЩОДО ПОДАННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ ЗА 2020 РІК

Недригайлівська селищна рада нагадує, що розпочався черговий етап подання декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування .

14:45 15.03.2021