ЩОДО ПОДАННЯ Е-ДЕКЛАРАЦІЇ ЗА 2020 РІК

Недригайлівська селищна рада нагадує, що розпочався черговий етап подання декларацій за 2020 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування .

14:45 15.03.2021

МУЗИКА - МИСТЕЦТВО, ЩО ЛІКУЄ ДУШУ

Коли людина хоче відпочити варто лише почути прекрасні ніжні звуки. Вчені вже давно довели фантастичний позитивний вплив музики на організм людини.

08:31 15.03.2021

ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ ПІДТРИМАНО ТА БУДЕ РОЗГЛЯНУТО НА СЕСІЇ

12 березня постійною комісією Недригайлівської селищної ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та екології було розглянуто електронну петицію громадянина Сергія ОКУНЯ про надання земель у власність громадянам (в порядку безоплатної передачі), яка набрала необхідну кількість голосів.

16:21 12.03.2021

УСІ ДОЗВОЛЕНІ ВООЗ ДО ЕКСТРЕНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ВАКЦИНИ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ

Станом на 10 березня Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила для екстреного використання 4 вакцини проти COVID-19. А саме: Pfizer/BioNTech, AstraZeneca/Covishield (Індія), AstraZeneca/SKBio (Південна Корея), Moderna. На останніх стадіях погодження знаходяться вакцини Sinovac та Sinopharm. Також у ВООЗ є 256 вакцин-кандидатів, із них 74 вакцини — на стадії клінічних розробок.

09:40 12.03.2021

СТОП, БУЛІНГ

«СТОП, БУЛІНГ» останнім часом чути стало постійно.

09:05 12.03.2021

ЛІКАРЦІ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ЛІКАРНІ ВРУЧИЛИ ГРАМОТУ ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

12 березня голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО разом із Недригайлівським селищним головою Костянтином ВОЛКОВИМ вручили грамоту Голови Верховної Ради України Дмитра РАЗУМКОВА лікарю КНП "Недригайлівська лікарня" Інні ГОРДІЄНКО за заслуги перед Українським народом.

08:53 12.03.2021

ОЗЕЛЕНЕННЯ – ВАЖЛИВА ЕКОЛОГІЧНА СКЛАДОВА РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ

Нині питання озеленення та благоустрою територій є напрочуд важливим, адже це дає змогу проводити свій час в комфортних умовах під час спеки, адаптуватися до зміни клімату та просто отримувати естетичне задоволення.

18:16 10.03.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

11 березня 2021року о 10.00, в приміщенні адмінбудинку, що знаходиться за адресою вул. Сумська, 4 смт Недригайлів, відбудеться третє пленарне засідання п’ятої сесії Недригайлівської селищної ради восьмого скликання.

17:43 10.03.2021