ОБГОВОРИЛИ ФУТБОЛЬНІ ПИТАННЯ

29 березня відбулася нарада з питань планування участі футбольних команд Недригайлівської громади в Кубку та Чемпіонаті Роменського району з футболу, організації проведення відкритого чемпіонату Недригайлівської громади з футболу 2021 року.

08:32 30.03.2021

МИ ЗА ЧИСТУ НЕДРИГАЙЛІВСЬКУ ГРОМАДУ

Знову надворі весна, і, незважаючи на турботи, проблеми і безліч невирішених питань, у кожного з нас прокидається бажання щось покращити, змінити, відродити чи створити.

16:53 29.03.2021

«НАША ЦІЛЬ – ЩАСЛИВІ ЛЮДИ»

На цьому під час апаратної наради, що відбулася 29 березня у залі засідань місцевої влади, наголосив Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. Саме щасливі люди, на думку голови, є індикатором сталого розвитку своєї території, правильної роботи органів місцевого самоврядування.

13:40 29.03.2021

ДОРОГА І ТРОТУАР СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Станом на 29 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 179 585  грн:

09:33 29.03.2021

ВІДБУЛАСЯ УСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ  ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ»

ВІДБУЛАСЯ УСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ»

Юрій СЕРДЮК як представник Федерації футболу Недригайлівщини та Недригайлівської громади взяв участь в Установчій Конференції Громадської спілки «Федерація футболу Роменського району», яка відбулася в місті Ромни.

09:32 29.03.2021

Так виглядає кладовище біля Митрофанівського храму станом на сьогодні.

18:11 25.03.2021

НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБГОВОРИЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

25 березня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де основними стали питання «Про стан розвитку торгівельного та побутового обслуговування на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Недригайлівської селищної ради на 2017-2020 роки», «Про стан соціального обслуговування та надання соціальних послуг населенню на території Недригайлівської селищної ради».

16:57 25.03.2021