ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Зараз на території громади спеціалізованою організацією, яка перемогла у відкритих публічних торгах, проводяться роботи з видалення аварійно небезпечних дерев, вирізка яких потребує виконання робіт підвищеної складності.

08:10 24.03.2021

Про встановлення весняно-літньої заборони  на лов водних біоресурсів

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів

Відповідно до Наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області від 15.03.2021 № 36–ОД «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Сумської області у 2021 році» заборонене любительське і спортивне рибальство на період нересту риб та розмноження інших біоресурсів у рибогосподарських водоймах підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, у такі строки:

16:20 23.03.2021

ВІДРЕМОНТУЄМО ДОРОГИ І ЗРОБИМО ТРОТУАР, ЩОБ ЛЮДЯМ БУЛО ЗРУЧНО

Станом на 23 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 172 604 грн:

09:23 23.03.2021

З 24 БЕРЕЗНЯ НА ТЕРИТОРІЇ КИЇВСЬКОЇ ТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ДІЯТИМЕ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

00 години 00 хвилин 24 березня 2021 р. на території Київської та Сумської областей діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 березня

08:53 23.03.2021

Недригайлівська селищна рада повідомляє!

Недригайлівська селищна рада повідомляє, що на даний час територія Сумської області відноситься до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19!

17:36 22.03.2021

ДОРОГА ТА ТРОТУАР СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Станом на 22 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 171 504 грн:

11:22 22.03.2021

А ГОЛОВНЕ - ЦЕ МОЛОДІСТЬ ДУШІ

20 березня свій славний 90-ий ювілей відзначає знана та поважна жителька селища Недригайлів - Євдокія Павлівна ВЕРЕТІЛЬНИК.

19:32 20.03.2021

З ПОНЕДІЛКА 22  БЕРЕЗНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ТА ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

З ПОНЕДІЛКА 22 БЕРЕЗНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ТА ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

19 березня відбулося позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради в якому взяли участь представники відділу освіти селищної ради, Держпродспоживслужби та Недригайлівської лікарні стосовно дистанційного навчання закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів.

16:55 19.03.2021

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗРОБИМО ДОРОГУ ТА ТРОТУАР

Станом на 19 березня на виготовлення проєктних робіт по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від в’їзду в смт Недригайлів, зі сторони міста Ромни, до повороту на вулицю Зарудка) перераховано 163 500 грн:

08:44 19.03.2021