Дата: від до Скинути

Одинокі пенсіонери, старші за 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, мають право на щомісячну допомогу

29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів    України прийнято    постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд. Внесеними змінами запроваджено новий вид допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

15:04 21.09.2020

На засіданні виконавчого комітету  заслухали виконання програми з будівництва доріг

На засіданні виконавчого комітету заслухали виконання програми з будівництва доріг

17 вересня   відбулося засідання виконавчого комітету  Недригайлівської селищної ради, де головними стали  питання «Про хід виконання Програми з будівництва, реконструкції, експлуатації та утримання автомобільних доріг державного та місцевого значення на території Недригайлівської селищної ради на 2019-2022 роки» та «Про роботу щодо забезпечення законності та правопорядку на території Недригайлівської селищної ради».

14:23 18.09.2020

Відбулося засідання комісії з житлових питань

У Недригайлівській селищній раді пройшло засідання комісії з житлових питань, яке провів голова комісії – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин АКІМОВ.

11:40 18.09.2020

Відбулася робоча нарада з питань проектування центральної дороги в селищі Недригайлів

17 вересня  в приміщенні Недригайлівської селищної ради за участю голови Недригайлівської районної державної адміністрації Володимира Діхтяра, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Недригайлівської селищної ради Валентина Акімова,  начальника технічного відділу та якості дорожніх робіт Служби автомобільних доріг у Сумській області Євгенія Масалітіна,  головного інженера проекту Сумського відділу комплексного проектування державного підприємства «Укрдіпродор» Олександра Геліха,  начальника відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Недригайлівської селищної ради Володимира Федая відбулася робоча нарада по питанню прийняття проектних рішень проектування «Поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці від км 227+212 до км 230+437» (ділянка від Недригайлівського РЕМу до повороту на вулицю Зарудка в смт Недригайлів).

16:41 17.09.2020

Селищним головою проведено апаратну нараду

Під керівництвом Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука 14 вересня 2020 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю  керівників комунальних закладів та структурних підрозділів селищної, в.о.старост,  на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

16:43 14.09.2020

Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА  з Днем фізичної культури та спорту

Вітання Недригайлівського селищного голови Ігоря ОСТАПЧУКА з Днем фізичної культури та спорту

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, керівники спортивних гуртків, спортсмени, всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!

12:44 11.09.2020