Участь у відкритому обласному турнірі з футболу

28 вересня 2019 року футболісти Недригайлівської ДЮСШ 2008-2009 років народження взяли участь у відкритому обласному турнірі з футболу. В напруженій боротьбі наші спортсмени здобули перше місце обігравши команду Л.Долини та Синівки. Відзнаки «Кращий гравець турніру» отримав Вюн Артем, «Кращий пізахисник» отримав Ничик Богдан. Команду до змагань підготували тренери-викладачі Вадим Єлец, Руслан Котеленець.

08:36 01.10.2019

З іменем славетного земляка

XX століття подарувало українській оперній сцені ім’я, після появи якого весь світ заговорив про українську вокальну школу, – це ім’я Бориса Романовича Гмирі. Любов до співака, до його неповторного голосу ось уже чотирнадцятий рік збирає шанувальників творчості Бориса Гмирі на його батьківщині – місті Лебедині на обласному фестивалі–конкурсі української пісні «З іменем славетного земляка». Фестиваль–конкурс покликаний сприяти популяризації творчого спадку видатного українського співака, і обов’язкове виконання одного твору з репертуару Бориса Гмирі – підтвердження цієї мети. Вимоги до програми охопили найрізноманітніші зразки вокальної музики: твори композиторів 17-19 століття, українські пісні та романси. Вокалісти-аматори та маститі співаки вийшли на сцену Лебе-динського міського центру культури і дозвілля, щоб своїм вокальним мистецтвом проде-монструвати свій музичний хист, зворушити, вразити, зачарувати всіх присутніх глядачів.

08:07 01.10.2019

ТУРИСТИЧНА НЕДРИГАЙЛІВЩИНА

Туризм є одним з найпопулярніших видів відпочинку. Подорожуючи люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї  Батьківщини, інших країн та свого рідного краю.

11:35 27.09.2019

Семінар  щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю

Семінар щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю

26 вересня 2019 року спеціаліст – державний інспектор з праці відділу праці та соціального захисту населення Недригайлівської селищної ради   Марина Голінко взяла участь у семінарі із фізичними особами - підприємцями на базі Недригайлівського районного центру зайнятості з приводу прийняття Кабінетом Міністрів України Постанови № 823 від 21 серпня 2019 року «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

14:48 26.09.2019

Творчий вечір письменника-земляка  Івана Головченка

Творчий вечір письменника-земляка Івана Головченка

25 вересня у Будинку дитячої та юнацької творчості Недригайлівської селищної ради відбувся творчий вечір письменника-земляка  Івана Головченка,українського прозаїка і поета, журналіста, композитора, члена Національної Спілки письменників України (1999 р.), члена Національної спілки журналістів України (1993 р.), члена Національної всеукраїнської музичної спілки (1993 р.).

08:57 26.09.2019

ФУТБОЛ. ГРАТИМУТЬ ВЕТЕРАНИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ІСКРИ

Комітет ветеранів футболу Недригайлівщини повідомляє, що в суботу 28 вересня 2019 року, на стадіоні села Коровинці відбудеться товариська футбольна зустріч ветеранських команд «Урожай»(Коровинці) та «Іскра»(Недригайлів). Початок матчу о 12 годині !!! Уболівальники зможуть помилуватися грою ветеранів, які кілька десятиліть тому приносили футбольну славу Коровинцям та Недригайлову, виступаючи в різноманітних турнірах.

13:37 25.09.2019

Презентація правової гри «Важниця»

Презентація правової гри «Важниця» відбулася у приміщенні Недригайлівської СЗОШ I-III ступенів (опорний заклад) для учнів 9 - А класу начальником Недригайлівського бюро правової допомоги Конотопського місцевого центру з надання БВПД Іриною Валюх 23 вересня 2019 року. Учні-гравці були приємно вражені правовими запитаннями та охоче, а головне, правильно та змістовно відповідали на них.

08:47 24.09.2019

Апаратна нарада 23 вересня

23 вересня  у  Недригайлівській селищній раді проведена апаратна нарада під керівництвом  Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука із  начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради, керівниками комунальних підприємств, старостою, в.о. старост старостинських округів.

13:51 23.09.2019