ЮНІ  ХУДОЖНИКИ

ЮНІ ХУДОЖНИКИ

Напередодні свята День художника 12 жовтня  в КЗ «Недригайлівська дитяча музична школа Недригайлівської селищної ради Сумської області» відбувся конкурс «Юні художники» серед учнів 4 – 6 класів відділу образотворчого мистецтва (викладач Арістархов О.П).

14:59 16.10.2019

Краєзнавча мандрівка

У рамках проведення  Дня села Іваниця  з дітьми  ДНЗ дитячий садок «Сонечко» в Іваницькій сільській бібліотеці – філії було проведено  краєзнавчу мандрівку «Мій отчий край ні в чому не повторний». Бібліотекар Олена Лиман провела юних користувачів стежками історії рідного краю, рідного села.

14:57 16.10.2019

Відбулася апаратна нарада при селищному голові.

15 жовтня Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук провів  апаратну нараду із керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів, відокремлених структурних підрозділів селищної ради.

14:34 15.10.2019

Моє  село – частина України

Моє село – частина України

Кожна людина  завжди  з великою любов»ю і душевним  трепетом згадує місця, де народилася, де минуло її дитинство. Часточкою нашої Батьківщини  є рідне село, де живуть найрідніші для нас люди – батьки. Тут наші будинки, школа, друзі. Це найрідніше місце на землі.

12:03 15.10.2019

Обласне патріотичне свято «Козацькому роду нема переводу!» у місті Конотоп

14 жовтня 2019 року у   місті Конотоп відбулося  обласне патріотичне свято «Козацькому роду нема переводу!», присвячене  Дню захисника України та Дню Українського козацтва. У святі взяли участь  кращі художні колективи й виконавці з різних регіонів Сумщини, серед яких в список увійшли народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Горлиця» комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради» (керівник Інна Косенко) та солістка Людмила Доценко з Хоружівського буудинку культури – філії комунального закладц «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради».

11:46 15.10.2019

Кулішівці відзначили День захисника України

14 жовтня в с.Кулішівка біля пам"ятного знаку загиблого в зоні АТО Сергія Грибеника  відбувся мітинг-вшанування, присвячений Дню захисника України та святу Покрови Пресвятої Богородиці.

11:03 15.10.2019

СУЧАСНЕ СВЯТО З ІСТОРИЧНИМИ ВИТОКАМИ

14 жовтня, в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем українського козацтва наша держава святкує День захисника України.

09:58 15.10.2019

Урочистий мітинг до Дня захисника України

14 жовтня в нашій країні відзначають одразу три свята, які тісно пов’язані між собою: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.      З цієї нагоди у селищі Недригайлів на території Меморіалу Пам’яті та Слави відбувся урочистий мітинг за участю керівництва району та селища, воїнів АТО, сімей загиблих учасників АТО, ветеранів, представників трудових колективів та громадськості.     Зі словами вшанування пам’яті бійців, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави, виступив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, який привітав присутніх із світлими святами і побажав миру та здоров’я.

16:15 14.10.2019